Odkrywamy Piwniczną: Hotel Beskid Balneo Medical Resort & Spa

 

Odkrywamy Piwniczną: Hotel Beskid Balneo Medical Resort & Spa


Opublikowane w pon., 20/06/2022 - 09:47

Odkrywamy Piwniczną: Hotel Beskid Balneo Medical Resort & Spa

Zobacz też: Ośrodek Iskra w Kosarzyskach. Tam, gdzie start Sądeckiej Dychy po Rekord

Przedstawiając kolejne miejsce, gdzie można przenocować, zjeść a przede wszystkim wypocząć w trakcie Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju zaglądamy do Hotel Beskid Balneo Medical Resort & Spa.

Hotel Beskid Balneo Medical Resort & Spa to drugi po Hotelu Piwniczna SPA&Conference, obiekt w Piwnicznej-Zdroju, który może się pochwalić czterema gwiazdkami. Czekają tu na Was 4 jedno i dwuosobowe pokoje, 4 apartamenty widokowe, 25 pokoi rodzinnych oraz jeden ekskluzywny apartament z dwoma łazienkami. - Niemal każdy pokój oraz apartament posiada spektakularny widok na malownicze pasma górskie Beskidu Sądeckiego – podkreśla w imieniu gospodarzy Anna Mucha.

I jak na czterogwiazdkowy hotel przystało Beskid ma imponujące zaplecze spa. - W obiekcie mamy basen z widokiem na góry oraz masażami wodnymi, jacuzzi wewnętrzne oraz zewnętrzne, wszystko uzdatniane solą. Są u nas oczywiście sauna sucha, sauna infrared, łaźnia parowa, lodopad,  grota solna z wewnętrzną tężnią solankową, studio cardio-fitness, wypoczywalnie oraz zewnętrzna ścieżka zdrowia, siłownia oraz tężnia solankowa w ogrodzie.

Odkrywamy Piwniczną: Hotel Beskid Balneo Medical Resort & Spa

Zobacz też: Leśny Dwór. Jest tylko jedno takie miejsce w Piwnicznej

Co to jest sauna infrared? To sauna na podczerwień doskonała m.in. do łagodzenia bólu mięśni i stawów. Działa oczyszczająco a paniom gwarantuje gładką skórę.

Panie, które chcą wykorzystać wypoczynek na poprawienie urody zainteresują na pewno wyszczuplające kąpiele w algach i tzw. Kąpiele Kleopatry w kozim mleku czy kąpiele w winie. O przeciwstarzeniowym działaniu Kąpieli Kleopatry chyba wszyscy słyszeliśmy, ale co daje kąpiel w winie?

Wino wykorzystywane jest m.in. w zabiegach antycellulitowych, bo zawarta w nim tanina ma działanie oczyszczające naczynia krwionośne i pobudza krążenie. Podobnie jest z winnymi polifenolami... (przeczytaj cały materiał w sadeczanin.info)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce