OFERTA SPECJALNA. 30 procent rabatu na biegi Festiwalu 2023. Tylko w Piwnicznej!

 

OFERTA SPECJALNA. 30 procent rabatu na biegi Festiwalu 2023. Tylko w Piwnicznej!


Opublikowane w czw., 08/09/2022 - 21:52

Wszystko wokoło coraz droższe? Nikt nie zaprzeczy. Aż trudno sobie wyobrazić ceny za rok o tej porze... Ale nie w przypadku cen pakietów na 14. Festiwal Biegowy 2023 w Piwnicznej-Zdroju! A to dzięki naszej niebywałej, niespotykanej i niesłychanie korzystnej OFERCIE SPECJALNEJ.

Okazja jest tylko dla tych, którzy są z nami w Piwnicznej-Zdroju, podczas 13. Festiwalu Biegowego. UWAGA! Jedynie na miejscu, w Piwnicznej, w namiocie nr 2 Miasteczka Biegowego będziecie mogli zarejestrować się na przyszłoroczne biegi w gwarantowanej już dziś cenie.

To jeszcze nic. Bo - nie uwierzycie - ceny pakietów  na 2023 rok są w dodatku niższe o 30 (TRZYDZIEŚCI) procent w porównaniu z tymi, które obowiązują obecnie. Zatem za Iron Run zapłacicie nie 240 złotych, a 168 złotych. Za Sądecką Dychę po Rekord nie 70 zł a 49 złotych, a za start w Biegu 7 Dolin 36 km tylko 112 złotych zamiast 160 złotych.

Opłaca się? Oczywiście, tak! Płacicie już dziś i macie święty spokój z cenami za start w przyszłym roku. Wokół szaleje inflacja, ceny za starty innych biegów strzelają w górę, a Wy zachowujecie olimpijski spokój. Wiecie, że macie gwarantowany start w ulubionym Festiwalu Biegowym w przeuroczej Piwnicznej-Zdroju, bo macie już w kieszeni pakiet startowy na swoje dystanse.

Czas mija szybko, a wraz z nim nasza OFERTA SPECJALNA. Pamiętajcie - tylko w Piwnicznej-Zdroju, tylko w Miasteczku Biegowym, jedynie od 9 do 11 września będziecie mogli kupić pakiety startowe na 14. Festiwal Biegowy 2023 roku w cenach o 30 PROCENT niższych niż obowiązujące teraz!

Regulamin                    Formularz rejestracyjny na 2023 rok

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce