Ogromne emocje i wiele radości. Dzieci na mecie 13. Festiwalu Biegowego

 

Ogromne emocje i wiele radości. Dzieci na mecie 13. Festiwalu Biegowego


Opublikowane w sob., 10/09/2022 - 16:37

 

Sobota jest drugim dniem 13. Festiwalu Biegowego. W Piwnicznej panuje świetna atmosfera, a biegi dostarczają wielu emocji. Miasteczko Biegowe jest pełne pozytywnej energii przekazywanej przez osoby, które przyjechały tutaj, by uczestniczyć w tym wielkim sportowym święcie.

Bieg dzieci był inny niż wszystkie. Najmłodsi świetnie się bawili, pokazując jak ważny jest dla nich zdrowy tryb życia. Nie przeszkodziło to w tym, żeby ich rywalizacja była pasjonująca. W momencie startu emocje sięgnęły zenitu. Na mecie wszyscy byli niezwykle zadowoleni i uśmiechnięci. Najbardziej, co oczywiste, uradowani byli triumfatorzy.

W grupie starszej (11-12 lat) nie brakowało niezwykle zaciętych pojedynków. Na czołowych miejscach znaleźli się Zuzanna Nowak, Justyna Bobak i Zuzanna Zaryczny (wśród kobiet) oraz Szymon Szewczyk, Jakub Obara i Kacper Szostak. Wszystko oczywiście w połączeniu z duchem sportu i uczciwą rywalizacją. Działo się! O tym jak wielkie emocje panowały dowiecie się oglądając materiał filmowy. (MP)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce