Ogromne emocje na 13. Festiwalu Biegowym w Piwnicznej. Wystartował Bieg Górski na 11 km

 

Ogromne emocje na 13. Festiwalu Biegowym w Piwnicznej. Wystartował Bieg Górski na 11 km


Opublikowane w ndz., 11/09/2022 - 11:34

Dzisiaj trzeci dzień 13. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej. Miasteczko Biegowe z każdą godziną coraz bardziej się zapełnia. Choć wcześnie rano padał deszcz, teraz święci słońce, dlatego naprawdę warto dzisiejszy dzień spędzić w Piwnicznej. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Punktualnie o godzinie 10 wystartował Bieg Górski na 11 km, w którym bierze udział kilkuset zawodników z całej Polski i nie tylko. Są i tacy, którzy przyjechali do Piwnicznej na Festiwal Biegowy nawet zza granicy.

Tuż przed startem Biegu Górskiego na 11 km, udało nam się porozmawiać z Panią Joanną z Łącka, która po raz pierwszy bierze udział w Festiwalu Biegowym w Piwnicznej.

- Dopiero zaczęłam przygodę z biegami. To moje drugie zawody w życiu. Do tego biegu przygotowywałam się od roku. W przyszłym roku też przyjadę na Festiwal Biegowy – zapewnia Pani Joanna.

W Biegu Górskim na 11 km wystartował również biegacz, który nie opuścił ani jeden edycji Festiwalu Biegowego.

- Przygodę z Festiwalem Biegowym zaczynałem od Biegu 7 Dolin na 100 km w Krynicy podczas pierwszej edycji. Dzisiaj startuję w Biegu na 11 km. Nie przygotowywałem się do tego biegu. Można powiedzieć, że startuję z marszu. Po 44 latach biegania myślę, że ten dystans nie sprawi mi trudności. (RG)

Galeria: 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce