Ostatni dzień 14. Festiwalu Biegowego rozpoczęty! Koral Maraton już na trasie

 

Ostatni dzień 14. Festiwalu Biegowego rozpoczęty! Koral Maraton już na trasie


Opublikowane w ndz., 10/09/2023 - 09:34

 

Rozpoczynamy ostatni dzień 14. Festiwalu Biegowego. Niedziela przyniesie wiele interesujących wydarzeń. Czeka nas m.in. Bieg Górski czy Mistrzostwa Doliny Popradu w Nordic Walking. Zwieńczeniem będzie losowanie szczęśliwca, który wygra samochód ufundowany przez firmę Koral. 

Zanim to jednak nastąpi czeka nas Koral Maraton. Zawodnicy wyruszyli na trasę punktualnie o 8:30. Do pokonania mają długą trasę liczącą nieco ponad 42 km. Wyruszyli z Miasteczka Biegowego, tam też zlokalizowana jest meta. Po drodze mijają natomiast m.in. Radwanów, Głębokie czy Słoneczny Stok. 

Pogoda ponownie zapowiada się upalna, więc biegacze muszą odpowiednio nastawić się do panujących warunków. Przed startem wszyscy byli jednak dobrej myśli. Każdy ma nadzieję na udany występ i zrealizowanie celu, który sobie zakłada.

- Jestem troszkę zmęczony, bo wczoraj biegłem dychę. Przyjechałem jednak na dwa starty. Na Festiwalu Biegowym jestem co roku, bo bardzo mi się tutaj podoba - mówił przed startem jeden z biegaczy. - Jest bardzo dobrze. Pogoda sprzyja. Oczywiście panuje też świetna atmosfera, a to najważniejsze - dodawał kolejny. 

Niebawem okaże się kto zwycięży. Na trasie są również m.in. zawodnicy półmaratonu. Dzieje się w Piwnicznej! Więcej w materiale filmowym. (MatiP, fot.: MP)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce