Ostatni dzień ekstrapromocji! Skorzystaj z rabatu od najniższych cen

 

Ostatni dzień ekstrapromocji! Skorzystaj z rabatu od najniższych cen


Opublikowane w czw., 14/12/2023 - 15:11

Zrób prezent na święta sobie lub komuś bliskiemu. Dzięki specjalnej promocji Festiwalu Biegowego jest to możliwe. Pakiety startowe są teraz tańsze o 15 procent. Warto skorzystać z takiej promocji tym bardziej, że najniższy próg cenowy będzie obowiązywał tylko do końca roku.

Mnóstwo zawodników przyjeżdża każdego roku na Festiwal Biegowy do Piwnicznej-Zdroju. Zawsze bawią się doskonale. Tutaj nie ma nudy, a dodatkową rozrywkę zapewnia Festiwal Lachów i Górali oraz Festiwal Smaku.

Podczas poprzedniej edycji w Miasteczku Biegowym pojawiło się aż 12 tysięcy osób. Nie musicie się też martwić o nocleg. Spokojnie znajdziecie go w Piwnicznej, Muszynie czy Krynicy. Dojazd, dzięki świetnym połączeniom kolejowym jest bardzo prosty.

Wybór dystansów na festiwalu jest ogromny. Zarówno pasjonaci krótkich, jak i długich biegów będą usatysfakcjonowani. Na starcie każdego z nich pojawia się zawsze wielu zawodników, toczących zdrową rywalizację.

Jeśli nie ma Was jeszcze na liście startowej, to właśnie teraz jest idealny moment, aby to zmienić. Tylko do 27 grudnia obowiązuje specjalny rabat. Dzięki niemu możecie się zarejestrować na wydarzenie z 15 procentową zniżką! Takiej okazji nie można przegapić.

Aby to zrobić wystarczy wejść TUTAJ i wypełnić formularz. W polu “kod promocyjny” wpiszcie hasło PREZENT15. Zniżka obowiązuje na wszystkie pakiety startowe. A potem możecie już rozpoczynać przygotowania. To jedyny w swoim rodzaju świąteczny prezent. 

Przypominamy, że 15 edycja Festiwalu Biegowego potrwa od 6 do 8 września. Ponownie wszystko będzie się działo w PIwnicznej-Zdroju. Pozytywna energia i świetna atmosfera gwarantowane. Warto tu być! (MP, fot.: Tomasz Szwajkowski/ Festiwal Biegowy)

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce