Ostatnia prosta! Megapromocja Festiwalu Biegowego. Teraz wszystko taniej!

 

Ostatnia prosta! Megapromocja Festiwalu Biegowego. Teraz wszystko taniej!


Opublikowane w śr., 09/08/2023 - 08:35

To już ostatnia taka promocja! Ostatnia prosta przed Festiwalem Biegowym. Do 16 sierpnia wszystko taniej!

Do rozpoczęcia wydarzenia pozostał miesiąc. Nadszedł więc czas na megapromocję! Tylko do 16 sierpnia rejestrując się na jakikolwiek bieg zapłacicie o 20 proc. mniej! Wystarczy, że wpiszecie kod 14FBOSTATNIAPROSTA23. Możecie to zrobić TUTAJ. Okazja jest niesamowita. Nie ma na co czekać. Pora na rejestrację i biegowy trening! Wkrótce będzie się działo!

Zarówno stali bywalcy, jak i osoby, które w tym roku szykują się do debiutu muszą skorzystać z promocji Festiwalu Biegowego! Rzadko zdarza się, że na każdy dystans mamy obniżoną cenę. Nie ma więc co zwlekać. Piwniczna już się szykuje, by Was przyjąć!

Blisko, blisko, coraz bliżej… Festiwal Biegowy nadchodzi wielkimi krokami. Przypomnijmy, że od 8 do 10 września Piwniczna zostanie biegową stolicą Polski. To właśnie wtedy w Miasteczku Biegowym pojawią się tysiące osób z Polski i zagranicy.

Przekrój dystansów jest bardzo duży. W ofercie festiwalu są zarówno biegi krótsze, jak chociażby mila czy bieg na 1 km oraz dłuższe, choćby Koral Maraton, czy Biegi 7 Dolin 36, 64 czy 100 km. Wyzwaniem dla najtwardszych jest Iron Run, którego uczestnicy wezmą łącznie udział w 9 biegach.

Osoby, które choć raz były na Festiwalu Biegowym z ogromną chęcią wracają tutaj co roku. Ich wypowiedzi świadczą o tym, że drugiej takiej imprezy w Polsce nie ma!

- Festiwal Biegowy to jest to, czego każdy biegacz powinien spróbować! Impreza naprawdę godna polecenia. Jest na bardzo wysokim poziomie. Byłem raz w Krynicy i dwa razy w Piwnicznej-Zdroju. Chętnie wracam tam znowu i znowu – przekonuje Viktor Volkov, ambasador festiwalu.

Niezależnie zatem czy uważacie się za długodystansowców czy też wolicie krótsze biegi, czy chcecie zająć jak najwyższą lokatę czy po prostu dobiec do mety, rywalizować o jak najlepszy czas, bądź startować dla zwykłej przyjemności, znajdziecie tutaj coś dla siebie! To wydarzenie jest prawdziwą perełką na mapie imprez w naszym regionie!

Organizatorzy Festiwalu Biegoweg dbają o każdy detal, tak aby zawodnicy czuli się jak najlepiej. Do tego mamy wiele wydarzeń towarzyszących, jak Festiwal Lachów i Górali czy Festiwal Smaku. Klimat całości jest wyjątkowy. (MP, fot.: Natalia Podsadowska, Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce