Ostatnie godziny rabatu! Zarejestruj się na półmaraton podczas Festiwalu Biegowego

 

Ostatnie godziny rabatu! Zarejestruj się na półmaraton podczas Festiwalu Biegowego


Opublikowane w pt., 28/07/2023 - 14:38

- Tempo było mocne - przyznawał przed rokiem Bogdan Semenovych, który wygrał Półmaraton śladami św. Kingi na Festiwalu Biegowym. Chcecie się sprawdzić na tym dystansie? Nie zwlekajcie z zapisami i już dziś skorzystajcie ze specjalnej promocji!

Radość, dobra zabawa, zdrowa rywalizacja. Tego na Festiwalu Biegowym nigdy nie brakuje. Pogoda nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia. Nieważne czy pada deszcz czy też świeci słońce. Wszyscy zawodnicy są zawsze uśmiechnięci od ucha do ucha.

Dodajmy, że również w tym roku jeden z uczestników festiwalu wyjedzie z Piwnicznej nowiutkim samochodem. To nie lada gratka! Do wygrania jest biała Toyota Aygo X. Ten nowoczesny pojazd jest hojnie doposażony. Doskonale sprawdzi się zarówno przy podróżowaniu po mieście, jak i na dłuższej trasie. Już czeka na swojego nowego posiadacza! Aby mieć okazję go wygrać musicie ukończyć jeden biegów o dystansie co najmniej 10 km. 

Półmaraton śladami św. Kingi. Bardzo chętnie wybieranym dystansem jest pólmaraton śladami św. Kingi. W ubiegłym roku najlepszy wśród mężczyzn okazał się Bogdan Semenovych, a u kobiet równych sobie nie miała Natalia Semenovych. 

- Półmaraton przebiegał w mocnym tempie. Wcześniej biegłem na 10 km, ale wielu moich konkurentów również. Udało się wygrać. W jedną stronę było w dół, w drugą już się bardziej wyrównało. Może za rok wystartuje w maratonie? Kto wie… - mówił uradowany zwycięzca na mecie.

- Kiedy zaczynałem rozgrzewkę to padała deszcz, ale na trasie już się nie pojawił. W końcówce nawet świeciło słońce. Pogoda była więc bardzo fajna. Organizacja festiwalu wygląda super - dodawał Bogdan Semenovych.

Przypominamy, że to właśnie na półmaraton obowiązuje w tym tygodniu specjalna promocja, dzięki której do końca lipca zapłacicie o 30 proc. mniej. Wystarczy, że przy rejestracji wpiszecie specjalny kod: 14FBPOLMARATON23. Możecie to zrobić klikając button powyżej. Nie może Was zabraknąć w Piwnicznej! Zostańcie częścią Festiwalu Biegowego. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce