Ostatnie godziny zniżki 30% - zaplanuj swój start!

 

Ostatnie godziny zniżki 30% - zaplanuj swój start!


Opublikowane w pt., 17/03/2023 - 15:39

Cały świat powoli wybudza się z zimowego snu. To już ostatnie dni tegorocznej zimy. 21 marca rozpocznie się kalendarzowa wiosna. Choć marzec to czas, kiedy pięknie świecące słońce, przeplatane jest z opadami śniegu, każdy czuje powiew unikatowej aury.

To również okres, który sprzyja biegaczom. Wielu z nich właśnie w wiosennych miesiącach rozpoczyna mocne szlifowanie swojej formy, które ma im zapewnić jak najwięcej radości i przyjemności z całorocznych startów. Pora zatem na pobudkę! Ty również zaplanuj swój start.

W ramach naszej specjalnej wiosennej kampanii, która potrwa do 28 marca, szykujemy dla Was mnóstwo atrakcji. To wszystko sprawi, że „wejście” w nową porę roku będzie dla jeszcze przyjemniejsze.

Po pierwsze, nasze stoisko promocyjne znajdziecie na Półmaratonie Marzanny w Krakowie oraz 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim (24-25 marca). Będzie to doskonała okazja do spotkania, porozmawiania, zapoznania się z ofertą oraz zapisania na Festiwal Biegowy. Dodatkowo, przy 30 zapisach będziemy losować 2 darmowe pakiety startowe, przy 60 zapisach 4. Warto się z nami zobaczyć!

Do 28 marca będziecie również mogli zarejestrować się na Festiwal Biegowy ze specjalną 30 proc. zniżką. Aż żal nie skorzystać z takiej okazji. To wyjątkowy moment, żeby zapisać się na największe tego typu wydarzenie w Polsce zdecydowanie taniej!

 

Wszyscy biegowi zajawkowicze mają również okazję zdobyć nagrody w naszym konkursie na wiosenny outfit. Wystarczy, że w komentarzu pod postem na Facebooku, który go zapowiada, wyślecie nam swoje unikalne zdjęcie. 10 osób, których zdjęcia uzyskają najwięcej reakcji „Lubię to” lub „Super” wygra vouchery po 169 zł na zakupy do Power Canvas.

Super nagrody do zgarnięcia będą także w ramach innej zabawy. Osoby, które poprawnie rozwiążą quizy, które niebawem opublikujemy, wygrają pakiety startowe na nasze imprezy partnerskie. To gratka dla wszystkich miłośników biegania.

Początek wiosny jest wyjątkowym okresem w roku. Równie wyjątkowa jest nasza kampania - pełna niespodzianek, promocji i nagród specjalnych. A wszystko oczywiście z miłości do biegania. Festiwal Biegowy jest jedyny w swoim rodzaju!

(MatiP, fot.: Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce