Partnerzy

Partnerzy


PARTNERZY 15. FESTIWALU BIEGOWEGOPARTNERZY STRATEGICZNIMIASTO I GMINA PIWNICZNA-ZDRÓJ

Piwniczna - Zdrój, położona w malowniczej dolinie rzeki Poprad u podnóża góry Kicarz, to uzdrowisko z pięknymi krajobrazami i bogatymi walorami naturalnymi. Potomkowie Górali Nadpopradzkich, zwanych „Czarnymi Góralami”, zachowują tu tradycyjny strój. Piwniczna - Zdrój oferuje lecznicze wody mineralne, górskie wędrówki i różnorodne aktywności na świeżym powietrzu. Park Świętej Kingi ze źródełkiem, liczne szlaki turystyczne, trasy rowerowe i stacje narciarskie przyciągają turystów. Festiwal Biegowy i Festiwal Lachów i Górali to główne wydarzenia 


GMINA RYTRO

Gmina Rytro jest gościnna i przychylna zarówno dla turystów, wczasowiczów jak i potencjalnych inwestorów. Posiada wspaniałe warunki do długich spacerów i jazdy na rowerze. Rytro łączy walory spokojnej wsi, bazy turystyki górskiej i ekskluzywnego miejsca na urlop z dostępem do krytego basenu w Hotelu „Perła Południa”, parku linowego ABlandia, wyciągu narciarskiego „Ryterski”, spływu Doliną Popradu, rezerwatu przyrody Baniska, Gminnego Parku Ekologicznego oraz ruin zamku z przełomu XIII i XIV wieku.PARTNERZY TYTULARNIPartner Tytularny Biegu KORAL Górski Maraton 42 km

Koral to polska, prywatna firma rodzinna i jednocześnie największy producent lodów w Polsce i jeden z największych w Europie. Jest właścicielem marek Koral i Bracia Koral - Lody Jak Dawniej. Produkuje przeszło 450 różnego rodzaju lodów, włączając w to lody gałkowe dla sektora gastronomicznego. Firma została założona w 1979 roku w Limanowej przez braci Mariana i Józefa Koral. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, wyróżnień oraz medali. Wspiera różnego rodzaju inicjatywy społeczne oraz charytatywne m.in. zakupiła dwie najnowocześniejsze karetki oraz przekazała 800 000 zł dla szpitali w ramach pandemii Covid-19.


Partner Tytularny Biegu Sądecka Dycha NEWAGU

Newag to nowoczesna firma, skutecznie łącząca innowacyjną myśl techniczną z tradycjami sięgającymi 1876 roku. Jako jedna z najstarszych firm kolejowych w Polsce NEWAG S.A ma wieloletnie doświadczenie w  produkcji i modernizacji taboru kolejowego. Jesteśmy wiodącym polskim producentem elektrycznych i spalinowych pojazdów pasażerskich, lokomotyw elektrycznych i spalinowych oraz pojazdów metra.


 

 

Partner Programu Ambasadorskiego

Power Canvas to polska firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości ubrań sportowych. Ubiera drużyny sportowe szyjąc profesjonalne, w pełni spersonalizowane stroje do biegania, do piłki nożnej i innych sportów. Ponadto projektuje własne kolekcje ubrań sportowych, które wyróżniają się niezwykle barwną kolorystyką. Swoje inspiracje czerpie przede wszystkim z piękna otaczającej nas natury. Marka otwarcie komunikuje swój lokalny patriotyzm, utrzymując całą produkcję w sercu Małopolski - w Krakowie. Power Canvas jest Partnerem Festiwalu Biegowego w 2021 roku. Z tej okazji odświeżona została wspólna kolekcja odzieży sportowej: Kocham Biegać w Polsce. Projekty z kolekcji nawiązują do pięknych miejsc w Polsce, gdzie biegacze pokonują tysiące kilometrów i wylewają hektolitry potu. Z ich wyjątkową ofertą zapoznacie się na stronie: www.powercanvas.pl.PARTNERZY Muszynianka to jedna z największych rozlewni wód w Polsce. Jest przedsiębiorstwem działającym na rynku od 1951 roku. Z małopolskiego ujęcia w Popradzkim Parku Krajobrazowym pozyskuje naturalną wodę mineralną, która zawiera wiele życiodajnych składników odżywczych i minerałów takich jak: magnez, wapń czy żelazo.Firma posiada  jedną z najnowocześniejszych linii rozlewniczych w Europie i  korzysta z odnawialnych źródeł energii. Wspiera sport i edukuje. W tym celu w 2014 roku powstał portal www.akademiazdrowiamuszynianki.pl i Poradnik Zdrowiej z Muszynianką. Muszynianka produkuje wodę mineralną w butelkach PET o pojemności: 0,6l, 1l oraz 1,5 l oraz szklanych o pojemnościach 03l i 07l. 

 
 

 PARTNERZY STREFY DZIECI 

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce