Partnerzy 13. Festiwalu Biegowego

Partnerzy 13. Festiwalu Biegowego


Partnerzy Strategiczni


Piwniczna-Zdrój

Uzdrowisko Piwniczna-Zdrój leży w południowej części województwa małopolskiego, w powiecie nowosądeckim, w strefie przygranicznej polsko-słowackiej, w Beskidzie Sądeckim, na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. W skład gminy wchodzi miasto Piwniczna-Zdrój oraz wsie Kokuszka, Głębokie, Młodów, Wierchomla (Wielka i Mała), Łomnica-Zdrój, Zubrzyk.

Produkt lokalny – wyróżnik górale nadpopradzcy zwani czarnymi góralami, wody mineralne, szlaki turystyczne piesze i rowerowe, szlaki kurierskie, stacje narciarskie, spływ Popradem.

 


 

 

Rytro

Gmina Rytro jest gościnna i przychylna zarówno dla turystów, wczasowiczów jak i potencjalnych inwestorów. Posiada wspaniałe warunki do długich spacerów i jazdy na rowerze. Rytro łączy walory spokojnej wsi, bazy turystyki górskiej i ekskluzywnego miejsca na urlop z dostępem do krytego basenu w Hotelu „Perła Południa”, parku linowego ABlandia, wyciągu narciarskiego „Ryterski”, spływu Doliną Popradu, rezerwatu przyrody Baniska, Gminnego Parku Ekologicznego oraz ruin zamku z przełomu XIII i XIV wieku.


 

 

Stary Sącz

Wielowiekowa historia zostawiła ślad na miasteczku założonym w XIII wieku przez św. Kingę. Średniowieczny układ rynku, starodawny klasztor Klarysek, sanktuarium św. Kingi, klimatyczne domy na starówce… tutaj można poczuć klimat galicyjskiego miasteczka, bramy w Beskid Sądecki. Miasto jest zatopione w beskidzkiej przyrodzie i nie żyje tylko historią. Oferuje aktywny wypoczynek i atrakcyjne wydarzenia: koncerty, kolorowe jarmarki, plenery malarskie i wydarzenia sportowe.


 

 

Nowy Sącz to centrum Kotliny Sądeckiej. Miasto jest atrakcyjnym punktem na szlaku turystycznych wędrówek. Centrum Nowego Sącza przyciąga bogatą architekturą, miejscami historycznymi i religijnymi, szeroką ofertą kulturalną i wystawienniczą, dobrą sądecką kuchnią i świetnie przygotowaną bazą noclegową. Nowy Sącz jest miastem przyjaznym rowerzystom i ważnym punktem na mapie Velo Dunajec. Każdy znajdzie coś dla siebie!


 

 

NEWAG S.A jest wiodącym polskim producentem elektrycznych i spalinowych pojazdów pasażerskich, lokomotyw elektrycznych i spalinowych oraz pojazdów metra i tramwajów.

NEWAG S.A. ma stabilną i wyjątkowo mocną pozycję na rynku elektrycznych zespołów trakcyjnych oraz lokomotyw w Polsce. W ostatnich latach grupa kapitałowa NEWAG S.A. zdominowała krajowy rynek produkcji elektrycznych zespołów trakcyjnych, produkcji i modernizacji lokomotyw elektrycznych oraz modernizacji lokomotyw spalinowych.

 

 


 

Partnerzy Festiwalu

 


TAURON Polska Energia jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii. Grupa TAURON jest jednym z najważniejszych podmiotów gospodarczych i największym dystrybutorem energii elektrycznej w Polsce. Od 2019 roku, Grupa realizuje strategię Zielonego Zwrotu nakierowaną na zwiększenie źródeł niskoemisyjnych w miksie wytwórczym, inwestycje w modernizację sieci dystrybucyjnych oraz rozwój ekologicznych produktów i usług dla klientów.Od 2010 r. akcje TAURONA notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie m.in. w indeksach WIG20 i WIG30. Spółka wchodzi w skład indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie – RESPECT Index.


 

 

Koral to polska, prywatna firma rodzinna i jednocześnie największy producent lodów w Polsce i jeden z największych w Europie. Jest właścicielem marek Koral i Bracia Koral - Lody Jak Dawniej. Produkuje przeszło 450 różnego rodzaju lodów, włączając w to lody gałkowe dla sektora gastronomicznego. Firma została założona w 1979 roku w Limanowej przez braci Mariana i Józefa Koral. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, wyróżnień oraz medali. Wspiera różnego rodzaju inicjatywy społeczne oraz charytatywne m.in. zakupiła dwie najnowocześniejsze karetki oraz przekazała 800 000 zł dla szpitali w ramach pandemii Covid-19.


 

 

Muszynianka Sp. z o.o. to jedna z największych rozlewni wód w Polsce. Jest przedsiębiorstwem działającym na rynku od 1951 roku. Z małopolskiego ujęcia w Popradzkim Parku Krajobrazowym pozyskuje naturalną wodę mineralną, która zawiera wiele życiodajnych składników odżywczych i minerałów takich jak: magnez, wapń czy żelazo.

Firma posiada  jedną z najnowocześniejszych linii rozlewniczych w Europie i  korzysta z odnawialnych źródeł energii.

Wspiera sport i edukuje. W tym celu w 2014 roku powstał portal www.akademiazdrowiamuszynianki.pl i Poradnik Zdrowiej z Muszynianką.

Muszynianka Sp. z o.o. produkuje wodę mineralną w butelkach PET o pojemności: 0,6l, 1l oraz 1,5 l oraz szklanych o pojemnościach 03l i 07l.


 

 

Power Canvas to polska firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości ubrań sportowych. Ubiera drużyny sportowe szyjąc profesjonalne, w pełni spersonalizowane stroje do biegania, do piłki nożnej i innych sportów. Ponadto projektuje własne kolekcje ubrań sportowych, które wyróżniają się niezwykle barwną kolorystyką. Swoje inspiracje czerpie przede wszystkim z piękna otaczającej nas natury. Marka otwarcie komunikuje swój lokalny patriotyzm, utrzymując całą produkcję w sercu Małopolski - w Krakowie.

Power Canvas jest Partnerem Festiwalu Biegowego w 2021 roku. Z tej okazji odświeżona została wspólna kolekcja odzieży sportowej: Kocham Biegać w Polsce. Projekty z kolekcji nawiązują do pięknych miejsc w Polsce, gdzie biegacze pokonują tysiące kilometrów i wylewają hektolitry potu.

www.powercanvas.pl


 

 

Firma Tryumf jest niekwestionowanym liderem na rodzimym rynku trofeów sportowych. Ogromne, 25 letnie doświadczenie pozwoliło jej konkurować na arenie międzynarodowej zdobywając zaufanie kolejnych klientów. W ofercie firmy znajdują się: puchary, trofea szklane, medale odlewane, figurki odlewane, trofea plastikowe, drewniane, dyplomy oraz akcesoria. Dzięki wysokiej jakości dostarczanych produktów możemy się pochwalić współpracą z takimi klientami jak: Gazele Biznesu, PZPN Tymbark, Gortat Team, Castorama czy pracuj.pl.

Szczególnie ważnym działem firmy jest produkcja medali odlewanych. Medale są z powodzeniem dostarczane na imprezy sportowe, biegowe oraz triathlonowe. Już w pierwszym roku produkcji zaufało nam ponad 250 klientów. W swoim portfolio mamy tak duże imprezy jak: Bydgoszcz Triathlon, PZU Festiwal Biegowy, Bieg Fiata, PZU Maraton Szczeciński i wiele innych...

Nasze medale cechuje przede wszystkim wysoka jakość, ale również atrakcyjna cena oraz kreatywne wzornictwo. Posiadamy własny dział projektowy, który tworzy indywidualne i satysfakcjonujące dla klienta projekty produktów.

Oprócz projektowania medali uczestniczymy również w imprezach sportowych naszych klientów. A wszystko po to, aby jak najlepiej poznać oczekiwania uczestników wydarzeń i odpowiedzieć na ich potrzeby. Pełne zadowolenie klienta to wyzwanie, które pracownicy Tryumf’u podejmują z pasją każdego dnia.


 

 

Zdrowy Projekt

Naszą misją jest, abyś zawsze mógł JEŚĆ ZDROWO I CZUĆ SIĘ ŚWIETNIE!
Nie ważne ile biegasz, spalone kalorie uzupełnisz dzięki optymalnie zbilansowanym i różnorodnym posiłkom, które zawsze masz pod ręką.
Wytwarzamy dania na tackach lub w kubeczkach gotowe do spożycia na zimno lub po podgrzaniu, w 100% z naturalnych składników.
Produkujemy sałatki, dania obiadowe, przekąski (gluten free i vegan) oraz desery owocowe.
Wyróżnia nas tradycyjny sposób produkcji, brak polepszaczy, barwników i konserwantów.


 

 

Niepubliczna Policealna Szkoła Zawodowa Centrum Nauki Biznesu i Administracji w Krakowie istnieje od 2020 roku. Mieścimy się w samym centrum Nowej Huty, w budynku administracyjnym Huty im. T. Sędzimira. Kształcimy u nas przyszłych specjalistów w zakresie: technika masażysty, technika BHP, technika usług kosmetycznych, opiekuna medycznego, technika sterylizacji medycznej, asystentki i higienistki stomatologicznej. Drzwi naszej szkoły stoją otwarte dla każdego, kto posiada średnie wykształcenie.

Jesteśmy szkołą, w której kształci się wielu obcokrajowców. Zapraszamy!


Strefa Regeneracji zapewnia rozwiązania, które przyspieszają naturalne procesy naprawcze po wysiłku. W mobilnej strefie odnowy biologicznej, podczas wydarzeń sportowych, zawodnicy mogą skorzystać z regeneracyjnych kąpieli w zimnej wodzie oraz drenażu limfatycznego. Strefa Regeneracji oferuje również wynajem sprzętu na terenie całego kraju (przez internet) – basenów do kąpieli kontrastowych, urządzeń do kompresji pneumatycznej, systemu do krioterapii Game Ready oraz masażerów Theragun. To wszystko dostępne jest zarówno na użytek indywidualny, jak i klubowy.

Regeneruj się szybciej i skuteczniej! Sprawdź na www.strefaregeneracji.pl


Endorfina - dom z energią dla aktywnych i ich rodzin. Na naszych gości czekają pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami, salon na dole z dostępem WiFi, oraz nasze wsparcie w wyborze tras wycieczkowych, biegowych, czy też rowerowych. Przed domem wiata z grillem, oraz parking na posesji. Z przyjemnością gościmy osoby z psami. Oferujemy zniżki na miejscowe atrakcje (pontony, kajaki itp.) Chętnie zabierzemy Was również na wycieczkę po okolicznych lasach w miejsca gdzie nie prowadzą szlaki turystyczne.Partnerzy medialni

 

 

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce