Pierwsza mila PZU Festiwalu Pokonana. Pierwsza konkurencja Iron Run za nami [WIDEO]

 

Pierwsza mila PZU Festiwalu Pokonana. Pierwsza konkurencja Iron Run za nami [WIDEO]


Opublikowane w pt., 05/09/2014 - 16:18

Swój pierwszy start w imprezie mają już za sobą uczestnicy Iron Run. Wprawdzie dla żelaznych biegaczy, którzy wystartują na 8 różnych dystansach, 1 mila to dopiero rozgrzewka. Pewnie dlatego pomimo palącego słońca zupełnie się nie oszczędzali.

- Startuję po raz pierwszy. Zmotywowany tym, że jest więcej kiliometrów i więcej dystansów postanowiłem spróbować.  Dzisiejsza mila była bardzo szybka, mam nadzieję, że nie pobiegłem jej za szybko. To mogłoby się odbić niekorzystnie w późniejszych biegach - powiedział nam na mecie Oskar Mika. Piąty zawodnik niedawnego Maratonu Solidarności  nie martwi się, że dzisiaj przed nim dwa biegi i mało snu.

- Ostatnio  pracowałem na nocki i brak snu nie jest dla mnie problemem - potwierdził Oskar, który po pierwszym biegu zajmuje drugie miejsce. Milę pokonał w 5 minut i 11 sekund. Liderem Iron Run jest w tej chwili Eduard Hapak, który w zeszłym roku zakończył cały cykl na trzecim miejscu.  Rywalizacja dopiero się rozpoczęła. Wszystko jeszcze jest możliwe.

Jednocześnie z zawodnikami Iron Runa na mecie pojawiali się kolejni finaliści eliminacji Krynickiej Mili. Wystartowali w 8 rundach klasyfikacyjnych. O miejscu w finale nie decydowało zajęte miejsce, a uzyskany czas. Zawodnicy na mecie nie mogli być pewni klasyfikacji, ale większość naszych rozmówców była zadowolona ze swojego biegu

IB

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce