Piotr Obłuski szczerze o Festiwalu Biegowym - uwielbiam tu przyjeżdżać!

 

Piotr Obłuski szczerze o Festiwalu Biegowym - uwielbiam tu przyjeżdżać!


Opublikowane w pon., 24/07/2023 - 10:55

Piotr Obłuski, ambasador Festiwalu Biegowego

Piotr Obłuski to ambasador Festiwalu Biegowego, który pokochał biegi górskie - stały się dla niego innym wymiarem biegania. Ale nie zapomina też o maratonie.

14 Festiwal Biegowy zaczyna się już 8 września, a wraz z nim nadchodzi wiele sportowych emocji, zdrowej rywalizacji i niepowtarzalnych przeżyć! Wrześniowa impreza biegowa w Piwnicznej Zdroju zapowiada się równie dobrze jak te z poprzednich lat. O tym jak było może więcej powiedzieć Piotr Obłuski ambasador Festiwalu Biegowego, który przeżył to na własnej skórze i z chęcią powróci na biegowy szlak w tym roku.

- Dla mnie Festiwal Biegowy to prawdziwe biegowe święto - mówi pan Piotr, który ma na swojej biegowej karcie Koral Maraton i Bieg 7 Dolin na 100 kilometrów. Oba festiwalowe biegi były czymś nowym dla sportowca, który jak mówi, do tej pory był ulicznym, miejskim biegaczem, stąd Koral Maraton. Odkąd zakosztował górskich biegowych szlaków, o takich dystansach mówi, że jest w nich coś magicznego, że jest to jest inny wymiar biegania.

Piotr Obłuski z uśmiechem wspomina także atmosferę, jaka panuje na Festiwalu Biegowym. Mówi, że dookoła są radośni, uśmiechnięci ludzie, co kształtuje niezapomniany i niepowtarzalny klimat, do którego co roku chce wracać. Sportowiec dodaje, że jest wiele biegów, przeróżnych tras dla każdego, do wyboru. - Tu chce się przyjeżdżać, być, uczestniczyć, ale też kibicować - dodaje pan Piotr.

Na sportowej imprezie nigdy nie jest sam, gdyż dobre zdanie o Festiwalu Biegowym podziela jego żona Monika, która kibicuje mężowi w biegowych startach. Biegacz wspomina także, że kilka lat temu udział w Festiwalu Biegowym brał także ich syn Jan, który zmierzył się z innymi na dystansie dla dzieci. 

Piotr Obłuski w tym roku również planuje pobiec w Koral Maratonie, by móc powrócić w Beskidy. Piwniczański maraton ma coś w sobie, co przyciąga biegaczy, którzy tak jak Piotr wracają co roku do Miasteczka Biegowego. 

Nie możemy się doczekać wrześniowego Festiwalu Biegowego, który startuje już 8 września, a tym bardziej Koral Maratonu dwa dni później, na którym będziemy też wypatrywać uśmiechniętego pana Piotra!

A jeszcze do 25 lipca włącznie na Koral Maraton zapiszecie się z niesamowitą, 30-procentową zniżką. Wystarczy podczas rejestracji podać kod promocyjny: 14FBMARATON23. Wraz ze stałą, 10-złotową opłatą rejestracyjną, udział w tym biegu zamiast 135 zł kosztować Was będzie 98 złotych. Naprawdę warto skorzystać z takiej okazji! (oprac. Monika Leśniak)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce