Pokaż, jak kochasz bieganie po górach. Fotograficzny konkurs Festiwalu Biegowego

 

Pokaż, jak kochasz bieganie po górach. Fotograficzny konkurs Festiwalu Biegowego


Opublikowane w wt., 06/06/2023 - 16:18

Bieganie jest ekstra, bieganie jest wspaniałe. Niektórzy preferują leśne czy asfaltowe ścieżki, ale nie ma to jak biegać po górach. Przyzna to każdy, kto biegania po górach spróbował.

Na Festiwalu Biegowym konkurencji górskich nie brakuje. Najbardziej znane są oczywiście Biegi 7 Dolin na 100, 61 i 36 km. Można powiedzieć, że to królewskie dystanse, które co roku kończą setki zawodników. Podobnie będzie z pewnością i tym razem. Równie wysoką renomą cieszą się Biegi Górskie na 11 i 23 km. Radość po dotarciu do mety jest nie do opisania, a duma, że dokonało się czegoś wielkiego - ogromna.

Z myślą o wszystkich miłośnikach tego typu biegów, Festiwal Biegowy ogłasza specjalny konkurs! Pokażcie, jak kochacie biegach po górach. Wystarczy, że w komentarzu pod postem na Facebooku, który go zapowiada, wyślecie swoje zdjęcie. 10 osób, których fotki uzyskają najwięcej reakcji “lubię to” lub “super” wygra vouchery do Power Canvas.

Konkurs trwa do 12 czerwca, do godziny 20. Regulamin znajdziecie TUTAJ. Czekamy na Wasze superzdjęcia!

Jednocześnie przypominamy o promocji minus 30 proc. na wszystkie biegi górskie. Niższe ceny obowiązują tylko do 11 czerwca. Zarejestrować możecie się TUTAJ. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Idea Photography)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce