Półmaraton Warszawski z naszym stoiskiem! Zapisz się na Festiwal Biegowy

 

Półmaraton Warszawski z naszym stoiskiem! Zapisz się na Festiwal Biegowy


Opublikowane w czw., 23/03/2023 - 09:45

Rozpoczęła się wiosna, a więc pora roku, na którą wielu miłośników biegania z utęsknieniem czekało. Na trasach pojawia się coraz więcej osób. Biorą również udział w zawodach, dzięki czemu mogą sprawdzać się na tle innych zawodników.

Przypominamy, że cały czas trwa nasza kampania wiosenna. Teraz, rejestrując się na Festiwal Biegowy zapłacicie o 30 proc. mniej! Nie ma co zwlekać. To niepowtarzalna okazja do tego, żeby zapisać się na największe tego typu wydarzenie w Polsce.

Zapisywać możecie się także przy naszych stoiskach, które znajdziecie na różnych wydarzeniach biegowych w kraju. Niedawno byliśmy na Krakowskim Półmaratonie Marzanny. W najbliższy weekend spotkanie nas natomiast na 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim!

Biegacze pojawią się na starcie w niedzielę. Trasa wiedzie ulicami Warszawy. Start został zaplanowany z ulicy Konwiktorskiej, po drodze zawodnicy mijają m.in. Wybrzeże Gdańskie i udadzą się na most Gdański oraz Świętokrzyski. Meta jest wyznaczona obok zamku królewskiego. Oprócz półmaratonu zaplanowany został również start zawodników na wózkach z napędem ręcznym i bieg na piątkę. Wszystkiemu towarzyszy  Expo Sport&Fitness 2023 w piątek i sobotę w Pałacu Kultury i Nauki.

Ponownie będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja do spotkania, porozmawiania, zapoznania się z ofertą oraz zapisania na Festiwal Biegowy. Oczywiście nie mogło zabraknąć specjalnej promocji. Zapisując się na naszym stoisku zapłacicie o 33% mniej! Takiej okazji nie można przepuścić.

A to nie wszystko. Przy 30 zapisach będziemy bowiem losować 2 darmowe pakiety, przy 60 zapisach 4… Możliwe są zatem również darmowe starty na naszym festiwalu! Wpadajcie do Warszawy. Z kim się widzimy?

(MatiP, fot.: Festiwal Biegowy)

 

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce