Półmaraton zakończony

 

Półmaraton zakończony


Opublikowane w ndz., 04/10/2020 - 15:14

Emil Drabik wśród mężczyzn i Katarzyna Kmieć wśród kobiet zostali zwycięzcami Półmaratonu, który odbył się podczas 11. TAURON Festiwalu Biegowego.

Niedziela to ostatni dzień 11. TAURON Festiwalu Biegowego, którego uczestnicy łączą rywalizację na różnych dystansach z dobrą zabawą. Wszystko to dostarcza niezapomnianych wrażeń i wspomnień.

Kolejnym biegiem, w którym startowali zawodnicy był Półmaraton. Jego uczestnicy mieli do pokonania pętlę długości 21,097 km prowadzącą przez krynicki deptak, Tylicz oraz Powroźnik. Start zaplanowano na godzinę 8:15.

Zobacz także: Festiwal Biegowy: KORAL Maraton zakończony! Zwycięzcy uradowani [ZDJĘCIA][WIDEO]

- Wczoraj biegłem na "dychę", nogi trochę zmęczone, ale spróbuję powalczyć też dzisiaj - mówił tuż przed rozpoczęciem jeden z zawodników

Jako pierwszy do mety przybiegł Emil Drabik. Kolejne pozycje zajęli Artur Jasiński i Grzegorz Czyż. Wśród kobiet zwyciężyła Katarzyna Kmieć, przed Ewą Huryń i Aleksandrą Jachimczyk.

- Wygrałem więc wrażenia fajne. Trasa była przyjemna, wiatr trochę spowalniał, ale cieszę się z pierwszego miejsca - opowiadał zwycięzca.

(MP)

tekst: sadeczanin.info

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce