To OSTATNI DZIEŃ najniższego progu cenowego przed wrześniowym Festiwalem Biegowym!

 

To OSTATNI DZIEŃ najniższego progu cenowego przed wrześniowym Festiwalem Biegowym!


Opublikowane w wt., 18/06/2024 - 12:02

Lada dzień rozpoczną się wakacje. Letnia pogoda sprawia, że możemy poczuć się już uroki tego wyjątkowego okresu w roku. To także dobra informacja dla sportowców. Mogą trenować i przygotowywać się do kolejnych startów.

Oczywiście najwięcej będzie się działo już za niecałe trzy miesiące, kiedy odbędzie się Festiwal Biegowy. Potrwa od 6 do 8 września. W Miasteczku Biegowym w Piwnicznej-Zdroju ponownie zagości życiem.

PROGRAM SPORTOWY 15. FESTIWALU BIEGOWEGO

Na Festiwal zapisują się kolejni zawodnicy. Póki co na liście startowej mamy już blisko 1700 opłaconych startów. Prym wiodą Bieg 7 Dolin na 100 km, Górski Koral Maraton oraz Sądecka Dycha po Rekord. Mnóstwo uczniów zapisanych jest również na rywalizację w ramach “Aktywnego Małopolanina”.

Przypominamy, że tylko do 30 czerwca trwa II próg cenowy. Jeszcze tylko przez kilkanaście dni będziecie zatem mogli się zarejestrować taniej. Takiej okazji nie można przegapić. Potem opłaty będą już nieco wyższe.

Jak wyglądają ceny w przykładowych biegach:

  • Iron Run - 260 zł (potem 280 zł)
  • Bieg na 100 km - 250 zł (potem 280 zł)
  • Górski Koral Maraton - 190 zł (potem 220 zł)
  • Sądecka Dycha - 60 zł (potem 70 zł)
  • Nocny Nordic Walking - 45 zł (potem 55 zł)
  • Bieg na 1 km - 11 zł (potem 15 zł)

Do każdej kwoty należy oczywiście doliczyć, podobnie jak do tej pory, opłatę rejestracyjną - 10 zł. Nie ma zatem co zwlekać. Jeśli Wasze nazwisko nie znajduje się jeszcze na liście startowej, koniecznie to zmieńcie. ZAREJESTRUJCIE SIĘ i rozpocznijcie intensywne przygotowania. Wrzesień coraz bliżej! (MP, fot.: Dominika Rakszewska/ Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce