Power Canvas w drużynie Festiwalu Biegowego! Nasza współpraca trwa od lat

 

Power Canvas w drużynie Festiwalu Biegowego! Nasza współpraca trwa od lat


Opublikowane w wt., 06/02/2024 - 15:34

Power Canvas od kilku lat jest partnerem Festiwalu Biegowego. Firma specjalizuje się w produkcji odzieży sportowej, której w swojej ofercie ma bardzo dużo. Co ciekawe, jej właściciel - Kamil Wojnicki, to również biegacz i wielokrotny uczestnik festiwalu.

Festiwal Biegowy to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Każdego roku przyciąga kolejnych miłośników sportu, którzy doskonale bawią się przez trzy dni. Miasteczko Biegowe tętni życiem, podczas ostatniej edycji pojawiło się w nim aż 12 tysięcy osób! Piwniczna-Zdrój jest wówczas światową stolicą biegania. 

Partnerem wydarzenia jest m.in. firma Power Canvas. Specjalizuje się w produkowaniu radosnej i kolorowej odzieży sportowej. Zapotrzebowanie na tego typu produkty jest naprawdę duże, o czym doskonale wiedzą również biegacze.

- Odzież sportowa jest bardzo rozległym rynkiem, bo obejmuje nie tylko miliony aktywnych ludzi, którzy kupują ubrania do codziennego użytku, ale także setki tysięcy drużyn i nieformalnych grup w różnych sektorach sportowych.

Na pewno widać bardzo duże zainteresowanie produktami w pełni personalizowanymi. Widać też, że coraz więcej klientów chętnie sięga po produkty wykonane w Polsce, kosztem dużych zagranicznych marek - mówił Kamil Wojnicki, właściciel firmy, w rozmowie z portalem festiwalbiegowy.pl 

Dlaczego Power Canvas współpracuje z Festiwalem Biegowym? Kamil Wojnicki wyjaśnia, że wszystko zaczęło się w 2019 roku. - To wydarzenie mające uznaną markę. W tym czasie obchodziło swoją 10 rocznicę i przygotowywane było z wielką “pompą”.

Wpadliśmy na pomysł zrobienia wspólnej kolekcji “kocham biegać w Polsce”. Okazała się sporym sukcesem. Udało się też wypracować kilka kolejnych elementów współpracy. Od tamtej pory wszystko jest kontynuowane - mówi Kamil Wojnicki.

Warto dodać, że właściciel Power Canvas sam również biega. W Festiwalu Biegowym bierze udział od wielu lat. - Nadal systematycznie na niego przyjeżdżam. Biegam zarówno ja, jak i inne osoby z firmy. Jest nam to bardzo bliskie - wyjaśnia.

Przypominamy, że rejestracja na Festiwal Biegowy cały czas trwa. To impreza, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Wybór dystansów jest naprawdę ogromny. Wystarczy, że wejdziecie TUTAJ, wypełnicie formularz zgłoszeniowy i opłacicie swój start. Nie pożałujecie! (MP, fot.: Kamil Wojnicki)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce