Przeżyj to sam! Takie emocje zapewnia tylko Festiwal Biegowy

 

Przeżyj to sam! Takie emocje zapewnia tylko Festiwal Biegowy


Opublikowane w śr., 14/06/2023 - 15:43

Trzy, dwa, jeden i start! Końcowe odliczanie przed ruszeniem na trasę Festiwalu Biegowego zawsze dodaje dodatkowego dreszczyku emocji. Zawodnicy są zgodni - to impreza, w której warto wziąć udział!

Festiwal Biegowy ma niepowtarzalny klimat i atmosferę. Osoby, które przyjeżdżają we wrześniu do Piwnicznej zawsze bawią się doskonale. To trzy dni pełne emocji, wrażeń, spotkań ze znajomymi i niesamowitych przeżyć.

Biegów jest tak dużo, że nawet najbardziej wybredni zawodnicy znajdą coś dla siebie. Festiwal łączy sportowców przemierzających różne dystanse. Mamy tutaj zarówno trasy 100-kilometrowe oraz Iron Run, jak i dystanse zdecydowanie krótsze (maraton, półmaraton czy bieg na 7 km).

Najlepszą rekomendacją dla wydarzenia są wypowiedzi osób, które brały w nim udział w poprzednich latach. Każdy podkreśla, że tutaj naprawdę trzeba być i przeżyć to wszystko na własnej skórze. Momenty startu i dobiegnięcia do mety są przepełnione adrenaliną!

- Atmosfera jest bardzo fajna. Przyjeżdżam tutaj co roku i jest super - mówił jeden z zawodników przed startem biegu na 15 km. - Dzisiaj biegniemy piętnaście, jutro dyszkę, a w niedzielę 23 km. Jestem tutaj pierwszy raz, ale bardzo mi się podoba. Jest super, organizacja the best - dodawał kolejny.

- Nie nastawiam się na konkretny wynik, biegnie bardziej dla zabawy. Atmosfera na festiwalu jest jak zawsze bardzo fajna. Widać, że wszyscy czują biegowy klimat - twierdziła biegaczka.

Miasteczko Biegowe przyciąga, a festiwal uzależnia! Zarejestruj się już dzisiaj i przeżyj to sam. Uczestnicy festiwalu mówią jasno - tutaj po prostu trzeba przyjechać! Ich wypowiedzi możesz posłuchać w materiale filmowym. (m.pogwizd@sadeczanin.info, wideo: MP, fot.: Natalia Podsadowska)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce