Przygotuj się do Festiwalu na obozach naszych Ambasadorów

 

Przygotuj się do Festiwalu na obozach naszych Ambasadorów


Opublikowane w czw., 24/05/2012 - 10:17

Trenuj z Małgorzatą Sobańską i Janem Hurukiem

Zapraszamy na obozy biegowe organizowane przez Ambasadorkę Festiwalu Biegowego. Pierwszą propozycją jest obóz biegowy w Poddąbiu - małej nadmorskiej miejscowości pomiędzy Rowami a Ustką. Na tamtejszych trasach biegowych Jan Huruk legenda polskiego maratonu (7 miejsce na Igrzyskach Olimpijskich i 4 miejsce na Mistrzostwach Świata) przygotowywał się do  swoich startów  w maratonach. Gościć będziemy w ośrodku należącym do słynnego  biegacza. Drugą propozycją jest obóz wysokogórski w Alpach. Będziemy mieszkać i trenować w małej miejscowości niedaleko Innsbrucka. Jest to najbliżej i najwyżej położone miejsce, gdzie mogą trenować biegacze. Obóz w Kuhtai jest organizowany po raz czwarty i sprawdza się jako doskonałe, bezpośrednie przygotowanie do jesiennych imprez biegowych.

Budynek o swojsko brzmiącej nazwie "Maraton" będzie miejscem zakwaterowania. Nie musisz martwić się swoim zaawansowaniem treningowym. Spotkasz się z  regułą obowiązującą na naszych obozach czyli indywidualnym podejściem do każdego uczestnika.  Dwa turnusy(01-08.07 i 08-15.07) to dobry termin na rozpoczęcie przygotowań do Festiwalu Biegowego w Krynicy. Nauczysz się jak prawidłowo trenować, pracować nad techniką biegu, zapobiegać kontuzjom, jak prawidłowo ułożyć dietę i to wszystko pod okiem doskonałych olimpijczyków. Poddąbie to doskonałe miejsce do połączenia biegowej pasji z rodzinnym wypoczynkiem.

Kliknij tutaj a dowiesz się więcej ???

Drugą propozycją jest obóz wysokogórski w Alpach. Będziemy mieszkać i trenować w małej miejscowości niedaleko Innsbrucka. Jest to najbliżej i najwyżej położone miejsce gdzie mogą trenować biegacze. Obóz w Kuhtai organizujemy po raz czwarty i sprawdza się jako doskonałe bezpośrednie przygotowanie do jesiennych imprez biegowych.  Będziemy dysponować przytulnym pensjonatem położonym na wysokości 2020m n.p.m . Płaska trasa wokół zapory będzie miejscem naszych treningów(1910mn.p.m), ale nie tylko tam będziemy biegać. W programie przewidziane są wycieczki, marszobiegi połączone ze zdobywaniem okolicznych szczytów( 3 tyś m.n.pm) jak i również trening na stadionie(1950m n.p.m.)  Piękne alpejskie widoki wynagrodzą nam trudy treningów. Jeśli chcesz spróbować treningu wysokogórskiego to Kuhtai i trasy wokół  doskonale się do tego nadają.

Więcej o  obozie wysokogórskim w Kuhtai ???

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce