Przyjeżdżajcie do Piwnicznej! Wszystko przygotowane do 13. Festiwalu Biegowego

 

Przyjeżdżajcie do Piwnicznej! Wszystko przygotowane do 13. Festiwalu Biegowego


Opublikowane w pt., 09/09/2022 - 10:35

Doczekaliśmy się. Właśnie rusza 13. Festiwal Biegowy. Od 9 do 11 września tysiące biegaczy z całej Polski będzie ponownie rywalizowało w Piwnicznej-Zdrój.  Jak zawsze będą to niezapomniane chwile.

Festiwal łączy pokolenia i przyciąga tysiące biegaczy z całej Polski (a nawet świata). Oferta jest tak szeroka, że tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Rywalizować możemy w biegach krótkich oraz bardzo długich np. na królewskim dystansie 100 km. Kto przyjechał tutaj raz, nie może się już doczekać kolejnej edycji!

Jak zawsze podczas Festiwalu panuje niesamowita atmosfera. W Piwnicznej czuć ją już na każdym kroku. Miasteczko Biegowe od samego rana tętni życiem, rozkładane są ostatnie elementy. Już za kilka godzin zapełni się biegaczami.

Stoją już specjalnie przygotowane trzy namioty. Będzie się w nich m.in. odbywał się Festiwal Lachów i Górali, nie zabraknie także strefy EXPO. Nie może Was zabraknąć podczas tej imprezy! Festiwal potrwa do niedzieli. Każdy może zostać jego częścią. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: MP)

 

Galeria: 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce