Przyjeżdżajcie na 3. Sądeckie Targi Książki do Piwnicznej. Książki już są

 

Przyjeżdżajcie na 3. Sądeckie Targi Książki do Piwnicznej. Książki już są


Opublikowane w pt., 10/09/2021 - 08:42

Gama poszukiwanych książek i różnorodnych, ciekawych publikacji są już dostępne w namiocie numer 4 w Miasteczku Biegowym w Piwnicznej Zdroju. Wystawcy już się rozstawiają, już wykładają swoją bardzo ciekawą ofertę wystawienniczą. Nie czekajcie, przyjeżdżajcie do Piwnicznej.Fot. IM

Początek. 3. Sądeckich Targów Książki dzisiaj o godz. 14. Książkowa oferta jest bardzo bogata. Zapewne nie wyjedziecie stąd z pustymi rękami

Do Krynicy Zdroju zapraszamy wszystkich, którzy szukają ciekawych publikacji, dla których książka jest cząstką ich życia.

Bogata ofertę przywiozło do Piwnicznej Zdroju Wydawnictwo Agora, a także Sądecka Agencja Rozwoju Regionalnego i inne. Są książeczki dla dzieci w języku angielskim.

- Przyjechaliśmy z bardzo ciekawą ofertą – mówi  Elżbieta Cięciel z Wydawnictwa Agora – Mamy dużo literatury górskiej, jest literatura dziecięca z nowościami („Kocia Szajka – część I i II.). Ci, którzy kochają przyrodę będą także usatysfakcjonowani. Mamy wspaniałe książki, których autorem jest Adam Wajrak, który fenomenalnie przekazuje wiedzę przyrodniczą. Są książki dla kobiet, dzieci, publikacje traktujące o II wojnie światowej. Jest reportaż. Naprawdę jest w czym wybierać.

Zapraszamy wszystkich do namiotu nr 4 wszystkich, którzy kochają książki, lubią czytać. Wydawnictwo Agora bierze już drugi raz udział w Sądeckich Targach Książki.

Warto też zapoznać się z ofertą wydawniczą przywiezioną przez Sądecką Agencję Rozwoju Regionalnego w Nowym Sączu.

- Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wydawniczą Sądeckiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Nowym Sączu – mówi Zbigniew Maciejowski z SARR. – Mamy albumy, książki dotyczące tematyki historii regionalnej, miasta Nowego Sącza i Sądecczyzny. U nas będzie można kupić reprint „Historia Nowego Sącza” księdza Sygańskiego. Mamy też wydawane przez nas „Nowosądeckie Zeszyty Historyczne”.

-  Polecamy szczególnej uwadze cenione przez Czytelników Sandecjana, czyli publikacje książkowe o naszym regionie. Sandecjana, to książki „perełki”, które powinny być w domowej biblioteczce każdego Sądeczania – mówi Małgorzata Sitek, koordynator 3. Sądeckich Targów Książki. - Wiele z nich już ciężko znaleźć w księgarniach, czy antykwariatach.

Zapraszamy także do udziału w spotkaniach autorskich. Targi stwarzają także niepowtarzalną okazję do rozmowy z ludźmi pióra, ulubionym autorem. (IM) Fot. IM

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce