Punkty serwisowe Festiwalu Biegowego: dziesiątki osób dbają tam o komfort biegaczy

 

Punkty serwisowe Festiwalu Biegowego: dziesiątki osób dbają tam o komfort biegaczy


Opublikowane w czw., 04/07/2024 - 21:38

Miłośnicy aktywnego wypoczynku nie mogą się już doczekać kolejnej edycji Festiwalu Biegowego. Z dnia na dzień jest coraz bliżej. Przypominamy, że w tym roku to wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już po raz 15. Niespodzianek nie zabraknie.

Festiwal potrwa od 6 do 8 września. Zawodników kolejny raz gościło będzie Miasteczko Biegowe w Piwnicznej. Wybór dystansów jak zawsze jest ogromny. Każdy bez problemu znajdzie tutaj po prostu coś dla siebie!

Punkty serwisowe na Festiwalu Biegowym

Największe wyzwanie na festiwalu, wśród pojedynczych dystansów, stanowią oczywiście Biegi 7 Dolin. Bez względu na to, jaki dystans ostatecznie wybierzecie, możecie mieć pewność, że na trasie nie zabraknie Wam niczego. Wszystko dzięki punktom serwisowym.

W biegu na 100 km przepaki zlokalizowane będą na 36 km, 62 km, 89 km. Co musicie o nich wiedzieć?

  •     worki i naklejki na worki dostępne są w pakiecie startowym.
  •     limit depozytu wynosi 3 kg na osobę.
  •     depozyty zwiezione z punktów kontrolnych, będzie można odbierać w Piwnicznej-Zdroju, w miejscu wyznaczonym przez organizatora nie wcześniej niż 3h po limicie czasu danego punktu,
  •     depozyty nieodebrane do końca trwania imprezy zostaną zutylizowane,
  •     depozyty nie będą wysyłane drogą pocztową,
  •     zabrania się umieszczanie w depozytach pojemników szklanych

Punkty żywnościowe będą natomiast na 21 km, 36 km, 50 km, 62 km, 74 km, 89 km. Na mecie można liczyć również na ciepły posiłek.

W biegu na 61 km przepaki będą na 36 km. Obowiązują te same zasady, co w przypadku “setki”. Punkty żywnioścowe, to z kolei 21 km, 36 km, 50 km. Z Kolei w przypadku Górskiego Koral Maratonu pożywić będziecie się mogli na 19 km, 27 km i 31 km.

Przypominamy, że rejestracja na Festiwal Biegowy cały czas trwa. Zapisywać możecie się TUTAJ. Zabawa w PIwnicznej będzie naprawdę znakomita! (MP) Fot. Zwiedzanie przez Bieganie

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce