Rowerem do Miasteczka Biegowego na Nakle. Zapisz się na rajd rowerowy Nowy Sącz - Piwniczna!

 

Rowerem do Miasteczka Biegowego na Nakle. Zapisz się na rajd rowerowy Nowy Sącz - Piwniczna!


Opublikowane w pt., 28/07/2023 - 15:13

Rajd rowerowy w ramach projektu ,,Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi" to idealny sposób na aktywny odpoczynek dla całej rodziny. Rajd, organizowany przez Społeczno - Kulturalne Towarzystwo ,,Sądeczanin" wystartuje w sobotę 9 września przy parkingu hotelu Panorama w Nowym Sączu. 

Rajd rowerowy Nowy Sącz - Piwniczna

Wydarzenie przewidziane jest dla każdego, kto lubi aktywny wypoczynek i chciałby wraz z rodziną wsiąść na rower i jechać! Celem rajdu jest Miasteczko Biegowe w Piwnicznej Zdrój, a więc sama jazda będzie urozmaicona niesamowitymi widokami sądeckich miejscowości, gdyż uczestnicy wydarzenia będą poruszać się drogami publicznymi i ścieżkami rowerowymi. Aktywny wypoczynek z malowniczymi widokami! Idealny sposób na relaks.

Rajd podzielony zostanie na etapy. Wszyscy, którzy zaliczą kolejny etap rajdu, otrzymają magnesy lub naklejki, a dla pierwszych 100 osób, które przejadą całą trasę przewidziane są nagrody! Najlepsze czeka na koniec w Miasteczku Biegowym, ponieważ dla każdego będzie przygotowany posiłek regeneracyjny! Ciepły i pyszny posiłek po wielu kilometrach jazdy rowerem należy się każdemu.

Jak się zapisać na rajd rowerowy?

Wystarczy, że  wypełnisz formularz zgłoszeniowy drogą elektroniczną, przez nternet bądź osobiście w Nowym Sączy przy ul. Barbackiego 57 w biurze Organizatora. Zapisy trwają od 28.07.2023r. do 18.08.2023r. Dokładny program imprezy ogłoszony zostanie na 5 dni przed rozpoczęciem rajdu na stronach sadeczanin.info. Zabierz swój rower i widzimy się we wrześniu! Sprawdź: REGULAMIN RAJDU (Oprac. Monika Leśniak) Fot. Freepik

Zadanie współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministra Sportu i Turystyki

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce