Rozgrzewka z Robertem Korzeniowskim: "Będę dzisiaj trochę jak wychowawca WF" [FOTO]

 

Rozgrzewka z Robertem Korzeniowskim: "Będę dzisiaj trochę jak wychowawca WF" [FOTO]


Opublikowane w sob., 06/09/2014 - 11:55

Festiwalowa sobota rozpoczęła się już o świcie, jednak kiedy biegacze startujący w Biegu 7 Dolin zmagali się z emocjami wynikającymi ze startu w jednym z najtrudniejszych biegów, inni jeszcze smacznie spali.

Dzień rozpoczął się od zawodów Nordic Walking jednak wiele kobiet pomimo wysiłku, który włożyło by wystartować w tej konkurencji zdecydowało się spróbować także swoich sił w Biegu Kobiet, który poprzedziła rozgrzewka ze światowej sławy sportowcem Robertem Korzeniowskim.

– Drogie Panie, będę dzisiaj trochę jak wychowawca WF, będę stał na środku i pokazywał Wam jak powinnyście wykonywać ćwiczenie – usłyszały Panie od "trenera" Korzeniowskiego.

Wszystkie Panie pilnie ćwiczyły i rozgrzewały mięśnie przed startem w biegu na dystansie 600 metrów. Bieg Kobiet może i był krótki, jednak biegaczki bardzo ambitnie do niego podeszły. – Rano startowałam w Mistrzostwach Nordic Walking, ten bieg traktuję jako rozgrzewkę przed Życiową Dziesiątką – powiedziała nam jedna z pań.

Na mecie okazało się, że Bieg Kobiet przez wiele biegaczek potraktowany został jako rozgrzewka przed "dychą". – Biegło się szybko, przybiegłam jako druga – cieszyła się Pani Magdalena Nowak z Grodziska Mazowieckiego, która po raz pierwszy startuje w Krynicy. – Mam nadzieję, że za rok również się spotkamy bo atmosfera festiwalu bardzo mi się podoba – dodała Pani Magdalena.

Pani Ola Główka, która również do mety dobiegła jako jedna z pierwszych cieszyła się ze swojego wyniku. – Dzisiaj już tylko odpoczywam ale jutro startuje jeszcze w biegu na 1000 metrów – dodała pani Aleksandra.

Wszystkie Panie dały z siebie wszystko dlatego zwieńczeniem ich wysiłku był pamiątkowy medal, które otrzymały po wbiegnięciu na metę.

Mamy nadzieję, że na kolejnych biegach wszyscy będą z siebie równie zadowoleni.

KK

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce