Rusza sierpniowa promocja Festiwalu!

 

Rusza sierpniowa promocja Festiwalu!


Opublikowane w pt., 03/08/2012 - 14:21

TimexZapraszamy do udziału w III Festiwalu Biegowym, który za niewiele ponad miesiąc odbędzie się w Krynicy-Zdrój. Od 6 do 31 sierpnia, codziennie wśród  wszystkich  zarejestrowanych na Festiwal Biegowy, będziemy losować atrakcyjne nagrody! W poniedziałki zestawy kosmetyków Farmona, we wtorki książki o bieganiu wydawnictwa Buk Power, w środy zaprojektowane dla sportowców ergonomiczne zestawy słuchawkowe Jabra ACTIVE, w czwartki zegarki Times Ironman, a w piątek vouchery pobytowe w Krynicy-Zdrój! Nagrody będą wręczane na uroczystej gali w niedzielę, 9 września  w Krynicy-Zdrój.

Wyniki losowania będziemy podawać codziennie o godz. 15:00 na naszej stronie. Zapraszamy do udziału w III Festiwalu Biegowym, który już za niewiele ponad miesiąc odbędzie się w Krynicy-Zdrój. Zarejestrowani uczestnicy mają okazję wygrać atrakcyjne nagrody! Warunkiem ich otrzymania jest ukończenie jednego z biegów Festiwalu.

Przez cały tydzień, wśród zarejestrowanych uczestników Festiwalu, będziemy losować niezwykle atrakcyjne nagrody.

W poniedziałki ? zestawy kosmetyków marki Farmona, FRESH & BEAUTY: Rytualny olejek do kąpieli ?zielona herbata i limonka?, Rytualna sól do kąpieli ?zielona herbata i limonka?, Rytualne masło do ciała, Rytualny peeling solny pod prysznic)

We wtorki ? książki wydawnictwa Buk Rower: ?Bieganie bez wysiłku?, ?Dieta dla aktywnych?, ?Jak zacząć biegać?, ?Mój pierwszy maraton?

W środy ? zaprojektowane specjalnie dla sportowców, ergonomiczne zestawy słuchawkowe Jabra ACTIVE, które charakteryzują się doskonałą jakością dźwięku, odpornością na wodę i pot, specjalnymi wkładkami do uszu tłumiącymi hałas oraz układem sterowania zespolonym w mikrofonie.

W czwartki ? zegarki Timex Ironman z ekranem dotykowym i możliwością pomiaru tętna, a także 100-godzinnym chronografem, 24-godzinnym timerem oraz podświetleniem twarzy Indiglo z funkcją Night-Mode pozwalającym na korzystanie z zegarka w czasie ograniczonej widoczności podczas wieczornych treningów (tarcza podświetla się sama po przekręceniu nadgarstka).

W piątki ? vouchery pobytowe w Krynicy-Zdrój.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce