Są już medale Festiwalu Biegowego, jakich jeszcze nie było!

 

Są już medale Festiwalu Biegowego, jakich jeszcze nie było!


Opublikowane w śr., 09/08/2023 - 08:50

Pamiątkowe medale i koszulki czekają! Za równy miesiąc tysiące sportowców znowu przyjedzie do Piwnicznej! Festiwal Biegowy odbędzie się już po raz 14. Organizatorzy ponownie przygotowali wspaniałe pamiątki. Koszulki finiszera i medale już czekają na swoich właścicieli. Nie spóźnijcie się z rejestracją!

A tylko do 16 sierpnia, rejestrując się na jakikolwiek bieg, zapłacicie o 20 proc. mniej! Wystarczy, że wpiszecie kod 14FBOSTATNIAPROSTA23. Możecie to zrobić TUTAJ. Okazja jest niesamowita. Nie ma na co czekać. Pora na rejestrację i biegowy trening!

Blisko, blisko, coraz bliżej… Festiwal Biegowy nadchodzi wielkimi krokami. Przypomnijmy, że od 8 do 10 września Piwniczna zostanie biegową stolicą Polski. To właśnie wtedy w Miasteczku Biegowym pojawią się tysiące osób z Polski i zagranicy.

Przekrój dystansów jest bardzo duży. W ofercie festiwalu są zarówno biegi krótsze, jak chociażby mila czy bieg na 1 km oraz dłuższe, choćby Koral Maraton, czy Biegi 7 Dolin 36, 64 czy 100 km. Wyzwaniem dla najtwardszych jest Iron Run, którego uczestnicy wezmą łącznie udział w 9 biegach.

Osoby, które choć raz były na Festiwalu Biegowym z ogromną chęcią wracają tutaj co roku. Ich wypowiedzi świadczą o tym, że drugiej takiej imprezy w Polsce nie ma! (MP, Fot. Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce