Sądecka Dycha po Rekord jeszcze taniej. Zarejestruj się i skorzystaj!

 

Sądecka Dycha po Rekord jeszcze taniej. Zarejestruj się i skorzystaj!


Opublikowane w pon., 25/07/2022 - 15:40

Znowu zniżka, znów promocja! Sprawdź, na jaki bieg tym razemZnowu zniżka, znów promocja! Sprawdź, na jaki bieg tym razem

Nie sposób nie skorzystać! Trzydziestoprocentowy rabat i do tego prawie gwarantowana życiówka! Taka okazja już się nie powtórzy, więc dobrze radzimy - kto się jeszcze nie zarejestrował, niech to zrobi do najbliższej niedzieli włącznie. Bo tylko do niedzieli 31 lipca trwa najnowsza promocja na festiwalowe biegi.

Na Sądecką Dychę po Rekord zapiszesz się w tym terminie z 30-procentowym rabatem tylko po podaniu kodu zniżkowego: DYCHAMNIEJO2DYSZKI W tym roku Rekordowa Dycha ma całkiem nową trasę, niezwykle pomocną przy biciu rekordów.

Startujemy bowiem z parkingu pod Suchą Doliną i finiszujemy w Miasteczku Biegowym w Piwnicznej-Zdroju. Trasa jest tak szybka, że rekord życiowy gwarantowany!

Start Sądeckiej Dychy po Rekord jest na wysokości 620 metrów nad poziomem morza, na trasie średnio mamy ponad 20 metrów spadku na kilometrze. Każdy z biegaczy ma więc szansę na nowy, życiowy rekord.

W dodatku trasa ma atest PZLA i w trakcie Sądeckiej Dychy po Rekord, która - przypominamy - rusza w sobotę 10 września o godzinie 12, zostaną rozegrane PZLA Mistrzostwa Polski MASTERS w biegu na 10 kilometrów. ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce