Samochód dla Biegacza od PPL Koral już czeka na zwycięzcę losowania

 

Samochód dla Biegacza od PPL Koral już czeka na zwycięzcę losowania


Opublikowane w czw., 02/09/2021 - 10:02

Toyota od PLL Koral - główna nagroda 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju

- „Festiwal Biegowy” wspieramy od jego pierwszej edycji w 2010 r. i już po raz dwunasty jesteśmy fundatorem nagrody głównej - samochodu osobowego. To nagroda, którą uczestnik Festiwalu może zdobyć na drodze losowania lub konkursu, jednak do wzięcia udziału w zabawie uprawniają go jego własne zasługi – m.in. wysiłek, jaki włożył w przygotowanie do wzięcia udziału w biegu - informuje PPL Koral. A na pytanie o powody wspierania Festiwalu firma odpowiada, że poprzez wsparcie „Festiwalu Biegowego” wspiera ideę aktywności fizycznej i krzewienia idei zdrowego trybu życia.

- Bieganie w Polsce jest od kilku lat bardzo popularne, a w dobie pandemii stało się najbardziej dostępnym i najwygodniejszym sposobem aktywności. Popularność tej dyscypliny w naszym kraju to w dużej mierze zasługa tego Festiwalu. Żeby mógł się odbyć i funkcjonować w atrakcyjnej dla uczestników formule, potrzeba partnerów i sponsorów – mamy przyjemność być jednym z nich. Jesteśmy największym producentem lodów w Polsce i jednym z największych w Europie - kto, jak nie my, miałby wspierać tego typu inicjatywy?

PPL Koral zaznacza, że to sportowe wydarzenie jest nie tylko wielkim świętem biegania, ale i okazją do rodzinnej zabawy.

- A my jesteśmy firmą rodzinną i stawiamy na rodzinne wartości. Dlatego podczas Festiwalu od kilku lat mamy też na jego terenie własną strefę z grami i zabawami dla najmłodszych. Oczywiście na Festiwalu nie może zabraknąć również naszych pysznych lodów! Doskonale chłodzą rozpalone emocjami nastroje i wprawiają nas w błogie chwile, przenosząc do dzieciństwa, kiedy wszystko było proste - mówią przedstawiciele firmy.

- Popieramy ideę sportu i zdrowej rywalizacji. Wspieranie „Festiwalu Biegowego” wpisuje się w ogólną strategię naszej firmy, PPL Koral, która jest organizacją odpowiedzialną społecznie i jest partnerem lub sponsorem również kilku innych inicjatyw sportowych i kulturalnych, m.in. zawodów pływackich dzieci i młodzieży „Otylia Swim Cup”, organizowanych przez fundację polskiej Mistrzyni Olimpijskiej, Otylii Jędrzejczak.

- Jesteśmy dumni ze współpracy z obiema organizacjami i cieszymy się, że mamy wpływ na popularyzację sportu, w tym wypadku biegania i pływania, wśród Polaków, w tym dzieci i młodzieży. Regularna aktywność fizyczna jest nam bardzo potrzebna, niezależnie od wieku. Na szczęście zaczyna to rozumieć coraz więcej Polaków.

Zapraszamy do uczestnictwa w Festiwalu Biegowym, a zwłaszcza w Koral Maratonie, który startuje w niedzielę 12 września o godzinie 7.30 w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu! (t.kowalski@sadeczanin.info)

Losowanie samochodu odbędzie się w niedzielę, na zakończenie ceremonii dekoracji, w Miasteczku Biegowym na Nakle w Piwnicznej-Zdroju. W losowaniu bierze udział każdy uczestnik Festiwalu Biegowego, który będzie osobiście obecny podczas ceremonii losowania i ukończył w wyznaczonym czasie bieg na dystansie przynajmniej 10 km, czyli:

  • Koral Maraton
  • Iron Run
  • Bieg 7 Dolin 100 km
  • Bieg 7 Dolin 61 km
  • Bieg 7 Dolin 36 km
  • Bieg Górski 23 km
  • Półmaraton
  • Bieg na 15 km
  • Sądecka Dycha Newagu

Zobacz: Regulamin loterii promocyjnej "Samochód dla Biegacza"

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce