Sierpniowa promocja-wyniki

 

Sierpniowa promocja-wyniki


Opublikowane w śr., 15/08/2012 - 00:00


Sierpniowej promocji ciąg dalszy...
Zaprojektowane specjalnie dla sportowców słuchawkii marki Jabra ACTIVE wylosował Jacek Pach z Krakowa. 
Tydzień temu, w środę zestaw słuchawek trafił do Dariusza Turleja z Warszawy.
Nagrody będą wręczane  w Krynicy-Zdrój w czasie wrześniowego Festiwalu. W losowaniu biorą udział wszystkie osoby zarejestrowane na Festiwal Biegowy. Kolejne losowanie już jutro!

Lista wszystkich zwycięzców znajduje się tu>>>>

Wyniki losowania podajemy codziennie o godz. 15:00 na naszej stronie. 

Przez cały tydzień, wśród zarejestrowanych uczestników Festiwalu, losujemy niezwykle atrakcyjne nagrody.

W poniedziałki ? zestawy kosmetyków marki Farmona FRESH & BEAUTY "Zielona Herbata i Limonka - olejek i sól do kąpieli, masło i peeling do ciała".

We wtorki ? książki wydawnictwa Buk Rower: ?Bieganie bez wysiłku?, ?Dieta dla aktywnych?, ?Jak zacząć biegać?, ?Mój pierwszy maraton?.

W środy ? zaprojektowane specjalnie dla sportowców, ergonomiczne zestawy słuchawkowe Jabra ACTIVE, które charakteryzują się doskonałą jakością dźwięku, odpornością na wodę i pot, specjalnymi wkładkami do uszu tłumiącymi hałas oraz układem sterowania zespolonym w mikrofonie.

W czwartki ? zegarki Timex Ironman z ekranem dotykowym i możliwością pomiaru tętna, a także 100-godzinnym chronografem, 24-godzinnym timerem oraz podświetleniem twarzy Indiglo z funkcją Night-Mode pozwalającym na korzystanie z zegarka w czasie ograniczonej widoczności podczas wieczornych treningów (tarcza podświetla się sama po przekręceniu nadgarstka).

W piątki ? vouchery pobytowe w Krynicy-Zdrój.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce