Skompletuj swój zestaw premium 13. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej

 

Skompletuj swój zestaw premium 13. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej


Opublikowane w pon., 16/05/2022 - 23:45

Tak, to prawda. Są już pakiety premium 13. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju. Unikalne, niepodrabialne, jedyne i bardzo fajne. Już teraz możesz więc uzupełnić swój pakiet o produkty premium! Prezentujemy to, co - jeśli zechcecie - może znaleźć się ekstra w Waszym pakiecie startowym na 13. Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju. Razem z firmą Power Canvas przygotowaliśmy dla was trzy propozycje:

  • Worek sportowy 29 zł
  • Koszulka techniczna 35 zł
  • Bluza 120 zł

UWAGA! Zmieniła się rozmiarówka koszulek, więc wszystkich, którzy już się zarejestrowali, prosimy o sprawdzenie tabeli rozmiarów. Tabela rozmiarów dostępna jest tutaj.

Tak, to prawda. Są już pakiety premium 13. Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju

Jesteś już są zarejestrowana/zarejestrowany, ale jeszcze nie opłaciłeś/opłaciłaś zgłoszenia? Możesz samodzielnie dokonać zmian w rozmiarach, logując się do panelu zawodnika (login i hasło zostały przesłane w mailu z potwierdzeniem rejestracji. A hasło w razie potrzeby możesz zresetować, korzystając z odpowiedniego formularza). Jeśli już zapłaciłaś/zapłaciłeś za start i chcesz zmienić rozmiar, napisz, proszę maila na adres: info@festiwalbiegow.pl

Zamawiać rzeczy z pakietu premium można tylko do 16 sierpnia 2022 roku! ( opr.red.) Fot. PowerCanvas

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce