Strefa EXPO 12. Festiwalu Biegowego - mamy rekord liczby wystawców!

 

Strefa EXPO 12. Festiwalu Biegowego - mamy rekord liczby wystawców!


Opublikowane w pt., 03/09/2021 - 22:58

Targi EXPO stanowią nieodłączny element Festiwalu Biegowego organizowanego po raz dwunasty. A w tym roku swoją ofertę zaprezentuje w Piwnicznej-Zdroju rekordowa liczba wystawców! Na ponad 130 stoiskach ulokowanych w 3 namiotach i na terenie miasteczka znajdziecie Państwo bogatą ofertę firm oferujących produkty i usługi dla ludzi aktywnych.

Będzie to idealna okazja nie tylko do zrobienia zakupów, ale również porozmawiania z fachowcami z branży, czy zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku biegowym. Nareszcie będzie można się spotkać na żywo, porozmawiać, dotknąć, zobaczyć, przymierzyć!

Mamy nadzieję, że każdy, kto kocha ruch i aktywność znajdzie coś dla siebie. Na stoiskach nie zabraknie nowych modeli butów, plecaków, odzieży i nowości wydawniczych.

Swoje stoiska będą mieli również lokalni artyści i rzemieślnicy. Zapraszamy na ponad 40 stoisk lokalnych twórców i rękodzielników. Dużo dobrego jedzenia zapewnią nie tylko foodtrucki ale i koła gospodyń wiejskich!

Większość oferowanych produktów, czy usług będzie można nabyć w promocyjnych cenach, specjalnie przygotowanych przez wystawców na festiwalowe targi.

Godziny otwarcia strefy EXPO:
Piątek 10 września w godzinach 14:00 – 22:00
Sobota 11 września w godzinach 7:00 – 22:00
Niedziela 12 września w godzinach 7:00 – 16:00

Biegacze mają wyznaczone parkingi zewnętrzne. Wjazd samochodem na teren Miasteczka Biegowego - Nakło Piwniczna-Zdrój możliwy jest tylko dla aut wystawców - prosimy o wypełnienie formularza.

Wjazdówki, dla osób, które wypełnią formularz do dnia 8 września (środa) wydawane będą na wjeździe do miasteczka. Zapraszamy serdecznie!

 plakat_12._festiwal_biegowy_piwniczna-zdroj

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce