Strefa rowerowa zaprasza! Miłośnicy dwóch kółek będą zachwyceni

 

Strefa rowerowa zaprasza! Miłośnicy dwóch kółek będą zachwyceni


Opublikowane w pt., 09/09/2022 - 17:24

 

Rozpoczął się 13. Festiwal Biegowy. Po raz kolejny do Piwnicznej przyjechały tysiące biegaczy z całej Polski. Atmosfera jak zawsze jest niesamowita, co najlepiej oddaje wspaniały klimat trzydniowego święta biegania.

Festiwal to także wiele imprez towarzyszących. Wystarczy tutaj wymienić chociażby II Festiwal Lachów i Górali. Nie zabrakło także strefy EXPO. W sposób szczególny mogą być zadowoleni pasjonaci rowerów, bo to właśnie tych pojazdów możemy znaleźć bardzo dużo.

W strefie rowerowej pojawili się wystawcy prezentując swój najnowszy sprzęt. – Przyjechaliśmy z Krakowa jesteśmy importerem rowerów KTM, austriackiej marki. Przywieźliśmy rowery elektryczne, organizujemy wycieczki dla chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił – mówi jeden z nich.

Rowery elektryczne to tylko jedne z wielu, które możemy znaleźć w specjalnej strefie. Ich miłośnicy będą się czuli tutaj znakomicie. To tylko jeden z wielu z argumentów, by przyjechać do Piwnicznej. Na pewno nie będziecie żałować. (MP, fot.: MP)

Galeria: 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce