Stwórz z nami swój outfit na wiosnę. Power Canvas i Festiwal Biegów grają razem

 

Stwórz z nami swój outfit na wiosnę. Power Canvas i Festiwal Biegów grają razem


Opublikowane w czw., 16/03/2023 - 09:25

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowy czas w roku, w którym wracamy do wielu aktywności, bardzo często zawieszonych na czas zimy. Dłuższe dni, piękna pogoda, coraz więcej słońca sprawiają, że aż chce się żyć. 

Wiosna to również czas zakupów i odświeżenia swojej garderoby. Możecie to zrobić dzięki ofercie firmy Power Canvas – produkującej radosną i kolorową odzież sportowej. Znajdziecie w niej ubrania, wręcz idealne na każdy rodzaj aktywności fizycznej. Marzysz o nowym wiosennym outficie? Koniecznie zapoznaj się z kolekcjami Power Canvas.

Fundacja Festiwal Biegów, a więc organizator najwszechstronniejszej imprezy biegowej w Polsce, wraz z marką Power Canvas w 2019 roku postanowili połączyć swoje siły i stworzyć wyjątkowy projekt. Skąd pomysł na kolekcje „Kocham Biegać w Polsce”? Z pasji… pasji do biegania, oczywiście!

Kolekcja do tej pory doczekała się, aż 3 odsłon:

  • Pierwsza inspirowana krajobrazem polskich Bieszczad, Tatr, Mazur, Sudetów czy Karkonoszy.
  • Druga odnosząca się do miejsca pochodzenia naszych biegaczy, prezentująca takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań czy Gdańsk.
  • Trzecia związana z klimatem retro - lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych z dodanymi akcentami współczesnego designu.

W kolekcjach znajdziecie również takie produkty jak koszulki, singlety, bluzy, kominy, opaski.  Wszystko zaprojektowane zostało z myślą o biegaczach i wykonane z technicznych, oddychających i szybkoschnących materiałów Coolmax® oraz Ultralight™. Umieszczone na ubraniach kolorowe grafiki typu fullprint powstały przy użyciu niespieralnej technologii, gwarantującej jakość i trwałość nadruków. 

Rozmiarówka od XS do 3XL oraz dostępność wszystkich elementów zarówno w kroju męskim, jak i w damskim zapewniają uniwersalność i przystępność kolekcji. Wszystkie wspólnie stworzone produkty oznaczone zostały metką Power Canvas i Festiwal Biegów.

„Kocham biegać w Polsce” to wyjątkowe i unikalne przedsięwzięcie na biegowym rynku z uwagi na fakt, że kolekcja promuje bieganie. To właśnie ono nas łączy ponad wszystko inne.

Wkrótce ogłosimy również specjalny konkurs, w którym do wygrania będą vouchery. Więcej szczegółów niebawem na naszym Facebooku!

(MatiP, fot.: Powe Canvas)

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce