Świetny dojazd i dobra baza noclegowa! To cię czeka we wrześniu, na Festiwalu Biegowym

 

Świetny dojazd i dobra baza noclegowa! To cię czeka we wrześniu, na Festiwalu Biegowym


Opublikowane w ndz., 10/12/2023 - 18:16

Od 6 do 8 września w Piwnicznej-Zdrój będzie się odbywała piętnasta edycja jedynego w swoim rodzaju Festiwalu Biegowego. Do dyspozycji biegaczy jest wiele hoteli zarówno w samej Piwnicznej, jak i w Krynicy oraz Muszynie. Bardzo dobre połączenia kolejowe umożliwiają szybki dojazd!

Do Piwnicznej-Zdroju w minuty dojedziesz koleją

Odkryj magię biegania w górach podczas Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju! Wystarczą buty sportowe, pozytywna energia i bilet na pociąg, a wyruszysz w niezapomnianą podróż wprost na to niesamowite wydarzenie. Z łatwością dojedziesz tutaj bez samochodu i wyśpisz się w jednym z okolicznych hoteli.

Festiwal jest absolutnie wyjątkowy. Każdego roku przybywają na niego prawdziwe tłumy z różnych zakątków Polski. Wszyscy bardzo dobrze się bawią. Dzięki bogatej ofercie, każdy bez najmniejszego problemu znajdzie tutaj odpowiedni dla siebie dystans. Dodatkowymi atrakcjami są wydarzenia towarzyszące, jak Festiwal Smaku czy Festiwal Lachów i Górali. Tutaj dzieje się bardzo dużo!

W poszukiwaniu noclegów w Piwnicznej–Zdroju zajrzyj na stronę internetową Festiwalu, gdzie wśród domków, pensjonatów, hoteli i pokoi gościnnych z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Masz też do wyboru ogromną ofertę całorocznych gospodarstw agroturystycznych. Przyjedź na Festiwal Biegowy!

Wiele miejsc do spania zapewnia również Krynica-Zdrój oraz Muszyna. Wybór jest bardzo duży więc nikt nie będzie miał problemu żeby znaleźć coś dla siebie. Tym bardziej, że bardzo dobre połączenia kolejowe i autobusowe umożliwiają komfortowy dojazd także z Nowego Sącza, Krynicy i Muszyny!

Nie musicie się martwić o dojazd. Pociągi kursują regularnie wprost do dworca przy Miasteczku Biegowym na piwniczańskim Nakle. Przejazdy mamy co godzinę z Muszyny i co dwie godziny z Krynicy-Zdrój. Bilety możesz kupić na stronie Polregio oraz na stronie Intercity.

Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że wybierając kolej, wysiądziesz na urokliwej i zabytkowej stacji w Piwnicznej-Zdrój. Festiwal Biegowy to niezapomniana przygoda, kontakt z pięknem natury, niezapomniane widoki i dawka adrenaliny!

Jednocześnie przypominamy, że tylko do końca 2023 roku możecie zarejestrować się na wydarzenie w najniższych cenach z pierwszego progu! (MP) Fot. Dominika Rakszewska

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce