Tak na festiwalu bawią się dzieci! Biegi sprawiły im mnóstwo radości

 

Tak na festiwalu bawią się dzieci! Biegi sprawiły im mnóstwo radości


Opublikowane w sob., 09/09/2023 - 11:37

 

Trwa drugi dzień Festiwalu Biegowego. W sobotę w Miasteczku Biegowym na Nakle będzie się działo bardzo dużo. Za nami już starty Biegów 7 Dolin na 100 km, 61 km oraz 36 km. Zawodnicy tych dystansów są na trasie. 

Kolejnym bardzo ciekawym wydarzeniem były Biegi Dzieci. Ich uczestnicy mieli od 9 do 12 lat. Startowali w podziale na kategorie wiekowe (9-10 i 11-12 lat). Oczywiście osobno rywalizowali chłopcy, a osobno dziewczynki.

Podobnie jak w przypadku biegów, w których biorą udział nieco starsi, emocji nie brakowało. Udział w Festiwalu Biegowym to dla tak młodych ludzi bardzo duże przeżycie. Świadczy o tym radość z jaką podchodzili do swojego występu. 

Do pokonania mieli 600 metrów. Trasa prowadziła oczywiście przez Miasteczko Biegowe. Start wyznaczony został z bramy nr 2, a meta umiejscowiona była w bramie nr 1. Radość, uśmiech, ekscytacja. Te biegi były pełne pozytywnych wrażeń. 

Jeszcze przed wyjściem na trasę, odbyła się profesjonalna rozgrzewka. Każdy był zatem do startu doskonale przygotowany i świetnie się bawił. Więcej szczegółów w materiale filmowym. (MatiP, fot.: MP)

 

Galeria: 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce