Tak wybieracie Biegowe Wydarzenie Roku. Są niespodzianki!

 

Tak wybieracie Biegowe Wydarzenie Roku. Są niespodzianki!


Opublikowane w pon., 28/07/2014 - 14:09

Ponad 5000 głosów oddaliście już w plebiscycie na Biegowe Wydarzenie Roku, organizowanym przez nasz portal. Podsumowanie dotychczasowego głosowania zaskakuje – wśród liderów bynajmniej nie ma największych biegów w Polsce.

Przypomnijmy – wiosną zgłosiliście ponad 200 propozycji wydarzeń, z których 171 organizatorów zgodziło się uczestniczyć w głosowaniu. Przeglądając pierwszą „trzydziestkę” – tak by nie zdradzać dokładnych danych – możemy ujawnić, że spośród półmaratonów są w niej m.in. Bieg Piastowski w Inowrocławiu, Grodziski Półmaraton Słowaka, Pabianicki Półmaraton ZHP czy Półmaraton Kietrz & Rohov.

Z biegów na 10 km w pierwszej trzydziestce jest m.in. Przemyska Dycha Harpagańska Dycha, Bieg Marszałka w Sulejówku, Bieg Republiki Ostrowskiej, Bieg Urodzinowy Gdyni czy Stalowa Dycha

Wśród biegów cyklicznych w czołówce głosowania jest parkrun oraz cykle Biegi Po Prawdziwej Warszawie i Panewnicki Dziki Bieg.

Szukając biegów krótszych w czołówce, odnajdujemy m.in. biegi: Wybiegaj Sprawność z Warszawy, Bieg Konstytucji w Warszawie i Bieg Szlakiem Partyzantów z Lubatowej.

Analizując liczbę głosów oddanych na maratony stwierdzamy, że w czołówce obok Orlen Warsaw Maratonu i PZU Maratonu Warszawskiego znajduje się także Maraton Wigry.

Oczywiście są to tylko orientacyjne informacje i do zakończenia głosowania, czyli do 3 września do godziny 12.00, klasyfikacja może ulec diametralnej zmianie. Co ważne różnice w oddanych głosach nie są duże – warto więc zmobilizować uczestników swojego biegu by spróbować powalczyć o miejsce w pierwszej dziesiątce! Tym bardziej, że wśród wszystkich głosujących rozlosujemy 20 voucherów o wartości 500 zł każdy, na zakup sprzętu sportowego w sklepie internetowym.

Głosować można poprzez formularz w portalu biegowym www.FestiwalBiegow.pl oraz poprzez SMS-y. Szczegóły konkursu i formularz do głosowania znajdziecie poniżej.

Przypominamy, że impreza, która zdobędzie tytuł Biegowego Wydarzenia Roku, zostanie uhonorowana nagrodą w wysokości 100 000 zł. Partnerem nagrody w konkursie jest PZU.

Biegowe Wydarzenie i Dziennikarz Roku: Oddaj głos na swoich faworytów

Firma od lat poprzez ofertę produktową i liczne działania prewencyjne i sponsoringowe zabezpiecza zdrowie i życie Polaków. Zaangażowanie w kolejne wydarzenie biegowe wynika z chęci zaadresowania tematu zdrowia i profilaktyki do jak najszerszego grona Polaków. Co roku PZU przekazuje miliony złotych na projekty profilaktyki zdrowotnej i promocji zdrowego trybu życia. Jest już obecne przy takich wydarzeniach jak Łódź Maraton „Dbam o Zdrowie” czy Maraton i Półmaraton Warszawski.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce