Tego jeszcze nie było: Strefa Rowerowa na Festiwalu Biegowym

 

Tego jeszcze nie było: Strefa Rowerowa na Festiwalu Biegowym


Opublikowane w pon., 22/08/2022 - 15:44

Tego jeszcze nie było: Strefa Rowerowa na Festiwalu Biegowym

W tym roku organizatorzy Festiwalu Biegowego postawili na różnorodność i zaprosili do współpracy gości z zupełnie innej strony sportu ;) Strefa Rowerowa to wspólny projekt Festiwalu Biegowego oraz KTM Bike Industries, PUKY i Rowerowej Doliny. Znajdą tu coś dla siebie zarówno dorośli, jak i dzieci,

Strefa Rowerowa na 13. Festiwalu Biegowym

Zapraszamy więc do Strefy Rowerowej, przybywajcie całą rodziną! Rowery KTM są nowoczesne, cenione za wysoką jakość i dopracowanie konstrukcji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników kolarstwa.

Jeżdżą na nich zawodnicy w Tour de Pologne, ale również mistrzowie MTB. W Strefie Rowerowej będziecie mieli wyjątkową okazję, nie tylko na to, żeby zobaczyć te wyjątkowe rowery, ale również je „poczuć”.

Dzięki Rowerowej Dolinie dostaniecie szansę, aby przetestować te rowery na trasie, pod opieką instruktora.

E-KSPEDYCJA Piwniczna 2022

Wszystko to jest możliwe dzięki współpracy – KTM udostępnia rowery, a ekipa Rowerowej Doliny dba o Wasze bezpieczeństwo, służąc dobrą radą, przydatnymi poradami i cierpliwością.

Strefa Rowerowa jest dla dzieci. To właśnie dla naszych najmłodszych gości zaprosiliśmy markę PUKY. Rowery PUKY są lekkie, trwałe i funkcjonalne, to rowery specjalnie dostosowane do możliwości i potrzeb dzieci w każdym wieku. W Strefie Rowerowej, każde dziecko będzie mogło się przekonać, że PUKY nie ma sobie równych.

A dodatkowo Ekipa z Rowerowej Doliny na pewno z chęcią doradzi rodzicom, jak zachęcić dzieciaki do jazdy na rowerze i podpowie, jak radzić sobie z rowerem, który „nie chce współpracować” - dokręcą pedały, wyregulują hamulce i wytłumaczą jak należy używać przerzutek.

Strefę Rowerową możecie znaleźć w samym centrum Miasteczka Biegowego koło Pumptracków. Zapraszamy w dniach 9,10,11 września  do Piwnicznej- Zdroju, teren rekreacyjny Nakło!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce