Ten dystans gromadzi wielu pasjonatów. Specjalna promocja biegu na 36 km

 

Ten dystans gromadzi wielu pasjonatów. Specjalna promocja biegu na 36 km


Opublikowane w ndz., 02/04/2023 - 19:28

O tym, że na Festiwalu Biegowym wszyscy pasjonaci znajdą coś dla siebie nie trzeba nikogo przekonywać. Najlepiej świadczy o tym fakt, że co roku biorą w nim udział tysiące osób z całej Polski. Trzydniowa rywalizacja przyciąga do Piwnicznej prawdziwe tłumy.

Dystansów mamy do zaoferowania tak dużo, ze każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Niektórzy najlepiej czują się na tych krótszych. Nie brakuje jednak również pasjonatów dłuższych zmagań. Mnóstwo sportowców bierze udział w Biegu 7 Dolin na 36 km.

Tak wyglądała ceremonia dekoracji w 2021 roku:

 

W tym roku wszystko rozpocznie się w sobotę (9 września) o 11:30 w Miasteczku Biegowym. Zawodnicy pobiegną przez Cyrlę, Jaworzynę Kokuszczańską, Halę Pisaną, Wierchomlę Małą oraz Wielką, Łomnicę i zbiegną ponownie do mety w Piwnicznej.

Jeśli myślicie o starcie, to nie zwlekajcie z zapisami. Tylko w tym tygodniu, dzięki specjalnej promocji, z kodem 14FB36KMPROMO zapłacicie o 25 proc. mniej. Takiej okazji nie można przepuścić! Zarejestrować możecie się TUTAJ.

Dodajmy, że wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg w wyznaczonym limicie czasowym otrzymają dodatkowo 2 punkty ITRA / UTMB. Sama trasa prowadzi przez szlaki czerwony, czarny i niebieski i jest poprowadzona ścieżkami, asfaltem i płytami.

Jeśli chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę, a jednocześnie być częścią największego wydarzenia biegowego w Polsce, koniecznie wystartujcie na 36 km. Na pewno nie pożałujecie tej decyzji. Wszystkie drogi prowadzą we wrześniu do Piwnicznej!

(MatiP, fot.: Idea Photography)

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce