Ten samochód możesz wylosować na 13. Festiwalu Biegowym!

 

Ten samochód możesz wylosować na 13. Festiwalu Biegowym!


Opublikowane w czw., 30/06/2022 - 17:28

 

Wziąć udział w biegu i wygrać taki samochód? To możliwe tylko na 13. Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju! I tylko w niedzielę 11 września, gdy na scenie Miasteczka Biegowego na Nakle w przepięknej Piwnicznej odbędzie się losowanie nagrody głównej, ufundowanej przez polską firmę, producenta najlepszych lodów świata: PPL KORAL.

Nagrodą główną jest nowiutki, pięciodrzwiowy SUV (rocznik 2022) Toyota Aygo X. Auto ma wyposażenie, jakiego pozazdrości ci każdy kierowca. Jest po prostu nie do zdarcia - jak biegacze Koral Maratonu, do tego bezpieczne i oszczędne.

Wylosować naszą piękną, wartą ponad 60 tysięcy złotych Toyotę od PPL KORAL, będzie mógł każdy uczestnik 13. Festiwalu Biegowego, który zarejestrował się jako zawodnik Koral Maratonu lub Półmaratonu, bądź któregoś z następujących biegów: Biegu 7 Dolin 100 km, Biegu 7 Dolin 61 km, Biegu 7 Dolin 36 km, Biegu Górskiego 23 km, etapówki Iron Run, Biegu na 15 km, Sądeckiej Dychy po Rekord i ukończył któryś z biegów. Aby wygrać Toyotę trzeba też być fizycznie obecnym podczas losowania nagrody.

Losowanie zaś odbędzie się ostatniego festiwalowego dnia, czyli 11 września 2022 roku. Dzieje się to zazwyczaj między godziną 15 a godziną 18. Piszemy: dzieje się, ponieważ PPL Koral fundatorem nagrody głównej na Festiwalu Biegowym jest od samego jego początku, od pierwszej jego edycji. Taki partner to prawdziwy skarb!

Koral to polska, prywatna firma rodzinna i jednocześnie największy producent lodów w Polsce i jeden z największych w Europie. Jest właścicielem marek Koral i Bracia Koral - Lody Jak Dawniej. Produkuje przeszło 450 różnego rodzaju lodów, włączając w to lody gałkowe dla sektora gastronomicznego.

Firma została założona w 1979 roku w Limanowej przez braci Mariana i Józefa Koral. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, wyróżnień oraz medali. Wspiera różnego rodzaju inicjatywy społeczne oraz charytatywne m.in. zakupiła dwie najnowocześniejsze karetki oraz przekazała 800 000 zł dla szpitali podczas pandemii Covid-19.

PARTNER MARATONU:

Zawsze jest pora na lody Koral

Już niebawem kolejne szczegóły! Zaglądajcie na naszą stronę!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce