Tradycyjne Zapiekanki z Pieca na 14. Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju

 

Tradycyjne Zapiekanki z Pieca na 14. Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju


Opublikowane w czw., 31/08/2023 - 10:25

14. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju to okazja do odkrycia prawdziwej kulinarnej uczty na stoisku Tradycyjnych Zapiekanek z Pieca. Zapraszamy wszystkich uczestników Festiwalu na prawdziwą esencję smaku i tradycji.

Tradycyjne Zapiekanki z Pieca to rodzinnie prowadzony biznes, który zachwyca swoimi pysznymi smakami. Każda zapiekanka jest starannie przygotowywana na miejscu i wypiekana w piecu, który nadaje im niepowtarzalny smak i chrupkość. Wykorzystując tylko najwyższej jakości lokalne składniki, zapiekanki stają się prawdziwymi dziełami kulinarnymi.

Ale to nie wszystko, co oferuje ten wyjątkowy wystawca! Oprócz zapiekanek, na ich stoisku będzie można spróbować dymiącej lemoniady i kwasu chlebowego. To idealne uzupełnienie pysznych zapiekanek i orzeźwienie podczas Festiwalowych atrakcji.

Podczas 14. Festiwalu Biegowego, nie możecie przegapić stoiska Tradycyjnych Zapiekanek z Pieca. Zapraszamy wszystkich uczestników w dniach 8-10 września 2023 na niezapomnianą kulinarą przygodę, gdzie smaki tradycji spotykają się z nowoczesnymi pomysłami. Przyjdźcie i dajcie się oczarować niezwykłym aromatem i wyjątkowym smakiem, który zostanie z Wami na długo po zakończeniu Festiwalu!

Tradycyjne Zapiekanki z Pieca tel. 730467530, strona na Facebooku

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce