Trwa sprzedaż EXPO 14. Festiwalu Biegowego! Nie może tu zabraknąć Twojej firmy

 

Trwa sprzedaż EXPO 14. Festiwalu Biegowego! Nie może tu zabraknąć Twojej firmy


Opublikowane w śr., 24/05/2023 - 10:51

Od 9 do 10 września w malowniczej Piwnicznej-Zdroju odbędzie się już czternasta edycja Festiwalu Biegowego. Wydarzenie każdego roku przyciąga setki miłośników biegania z całego kraju. To nie tylko doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu, ale również świetna okazja dla firm, aby wzmocnić swoją obecność na rynku i zaprezentować swoje produkty i usługi szerokiej publiczności.

Program sportowy Festiwalu Biegowego obejmuje blisko 30 konkurencji biegowych i nordic walking. Odbywają się na trasach o łącznej długości przekraczającej 300 km. To nie tylko doskonała okazja do aktywności fizycznej, ale również do integracji z innymi uczestnikami festiwalu oraz poznania nowych trendów i technologii związanych z bieganiem.

Imprezie towarzyszą również wydarzenia kulturalne, jak chociażby Festiwal Lachów i Górali, warsztaty i seminaria dla osób aktywnych, czy różnorodne strefy aktywności, strefy masażu, strefy dzieci, strefa rowerowa oraz strefa gastro.

Mamy doskonałą wiadomość! Do 20 czerwca obowiązuje promocja -20% na udział w targach EXPO. To świetna okazja, aby zarezerwować swoje miejsce już teraz! Nie zwlekaj i skontaktuj się z organizatorami: expo@festiwalbiegow.pl. Nie może Was zabraknąć w Piwnicznej! (fot.: Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce