Trwa wielka, walentynkowa promocja, a na buty motamy zimowe wstęgi szos

 

Trwa wielka, walentynkowa promocja, a na buty motamy zimowe wstęgi szos


Opublikowane w pon., 12/02/2024 - 15:50

Trwa wielka promocja, a na pewno przy dobrej muzyce w słuchawkach uczestników trwa również Zimowy Run Challenge! Festiwal Biegowy coraz bliżej, a chętnych nie brakuje. Nie zwlekaj, ty również możesz być w Piwnicznej i przeżyć wspaniałą przygodę.

Wokół Festiwalu Biegowego dzieje się bardzo dużo! Biegacze cały czas trenują, przygotowując się do czekających ich w ciągu całego roku wyzwań. Pogoda sprzyja, śniegu aktualnie nie ma, a temperatura jest na dużym plusie. Sportowcy są zauważalni na ścieżkach całego regionu.

Budowanie formy nie może dziwić. Każdy chce być gotowy na sto procent podczas wielkiego święta, jakim będzie bez wątpienia jubileuszowa piętnasta edycja festiwalu. We wrześniu napięcie ponownie sięgnie zenitu!

Najbliższe dni będą wyjątkowe. Wszystko z racji trwającej promocji. Z miłości do biegania… zapłacicie przy rejestracji 25 procent mniej. Spieszcie się, bo macie czas tylko do 19 lutego. Jak to zrobić? Wystarczy wejść TUTAJ i wypełnić formularz, wpisując kod promocyjny - FBWALENTYNKI25. Nie zapomnijcie również o dokonaniu opłaty rejestracyjnej. 

Z myślą o każdym pasjonacie Festiwal Biegowy wyszedł ze specjalną inicjatywą Zimowym Run Challenge. Każdy, kto tylko do niej dołączył bawi się doskonale. “Kręci” przy tym również kolejne kilometry.

Zabawa potrwa do 29 lutego. Kilometry można zbierać codziennie, a 5 osób, które będzie mieć ich na swoim koncie najwięcej zostanie nagrodzonych. Do klubu Festiwal Biegowy Club na platformie Strava ten moment dołączyły 104 osoby. Każdego dnia się dzieje! 

Rezultaty poszczególnych zawodników możemy śledzić na stronie Festiwalu Biegowego. Jak wyglądała klasyfikacja najlepszych w poprzednim tygodniu? Ponownie najlepsze okazały się osoby, które w czołówce było również wcześniej. 

Pierwsze miejsce zajął użytkownik użytkownik Edmund J., drugie Maciej Majda, a trzecie Aga T-K. Jaki dystans pokonali? Wyniki to odpowiednio 181, 171 i 170 km. To musi budzić duży respekt!

Co należy zrobić, by dołączyć do społeczności?

  • Zgłosić w formularzu zgłoszeniowym swój udział i zapoznać się z regulaminem.
  • Wypełnić zgłoszenie i zaakceptować postanowienia regulaminu.
  • Przed dołączeniem do konkursu zapoznać się uważnie z jego postanowieniami. Jeśli nie zgadzasz się z którymkolwiek z nich twój udział nie będzie możliwy.
  • Pobrać aplikację „STRAVA” na swój telefon komórkowy i założyć konto, tym samym zaakceptować warunki korzystania z aplikacji zewnętrznego podmiotu.
  • W aplikacji STRAVA dołączyć do społeczności Festiwal Biegowy Club oraz dodawać swoje treningi ( https://www.strava.com/clubs/festiwalbiegowy ). W ustawieniach należy wybrać opcję, że każdy użytkownik aplikacji może widzieć moje aktywności, dzięki temu bieganie/chodzenie/wspinanie będzie widoczne w rywalizacji.

(MP, fot.: Festiwal Biegowy/Zwiedzanie przez Bieganie)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce