Trzy gorące posiłki na trasie biegu na 100 kilometrów. Bogaty serwis na trasach!

 

Trzy gorące posiłki na trasie biegu na 100 kilometrów. Bogaty serwis na trasach!


Opublikowane w wt., 29/06/2021 - 12:46

Przepaki i punkty serwisowe już ustalone. Zobaczcie co i gdzie podczas 12. Festiwalu Biegowego

Trzy gorące posiłki na trasie biegu na 100 kilometrów. Bogaty serwis na trasach, wśród napojów woda, cola, izotonik i herbata. Urozmaicone potrawy, dopasowane do upodobań biegaczy.

- Postaraliśmy się tak dobrać składniki, by każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego - mówi nam Marek Tokarczyk, dyrektor sportowy 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju. - Serwis znajdzie się nie tylko na trasach biegów górskich. Na dystansach biegów ulicznych, od piątego kilometra Koral Maratonu, półmaratonu, biegu na 15 kilometrów, i Sądeckiej Dychy staną punkty z wodą.

Gdzie znajdą się punkty serwisowe i przepaki na trasach biegów górskich? Przehyba, Rytro Szkoła, Hala Łabowska, Krynica, Bacówka nad Wierchomlą, Hotel Wierchomla, Piwniczna - meta, w tych miejscach ulokowane zostaną punkty serwisowe 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju, na który zapisy w obecnie najniższym progu cenowym trwają już tylko do końca dnia 30 czerwca 2021 roku!

Punkty serwisowe będą dostępne dla uczestników biegów na 36, 61 i 100 kilometrów oraz - rzecz jasna - Iron Run, w skład którego wchodzi sobotni ultramaraton na 61 km. Co zastaniecie Państwo w punktach serwisowych? Po zastrzeżeniach dotyczących ubiegłorocznej edycji zapytaliśmy Was o to w tekście: Co chcecie w punktach serwisowych na trasach biegów. Odzew był ogromny, na podstawie informacji od Was ustaliliśmy zawartość punktów według schematu:

1. Przehyba - bufet-100/61 km
2. Rytro/szkoła - bufet + przepak - 100/61 km
3. Hala Łabowska - bufet 100/61/36 km
4. Krynica - bufet + przepak dla 100 km
5. Bacówka nad Wierchomlą -  bufet 100/61/36 km
6. Hotel Wierchomla - bufet + przepak dla 100 km + bufet dla 36 km


Uwaga! Biegi górskie będą wolne od plastiku! To już kolejna edycja Festiwalu podczas, której posiadanie własnego naczynia/wielorazowego kubeczka do picia wpisane jest na listę wyposażenia obowiązkowego. Na żadnym z biegów górskich 12. Festiwalu Biegowego nie będzie plastikowych kubeczków jednorazowego użytku! Dotyczy to sobotniego Biegu 7 Dolin na wszystkich dystansach oraz niedzielnej konkurencji bieg górski 23 km.

- Napoje będą udostępniane w dużych, wielolitrowych zbiornikach, każdy będzie mógł nalać sobie tyle płynu, ile chce i potrzebuje - ale do własnego naczynia - zapowiadają organizatorzy.

- Zamawiamy też dobrą pogodę - dodaje Marek Tokarczyk. - Tak, by nie było za zimno ani za gorąco i żeby biegało się w doskonałych warunkach, jak zawsze podczas Festiwalu Biegowego! (tk) Fot. Tomasz Szwajkowski/FestiwalBiegowy

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce