Trzy różne biegi i jedna, wielka promocja! We wrześniu czeka nas przygoda z Festiwalem Biegowym

 

Trzy różne biegi i jedna, wielka promocja! We wrześniu czeka nas przygoda z Festiwalem Biegowym


Opublikowane w wt., 01/08/2023 - 16:17

Piątek, sobota, niedziela. Trzy dni, trzy różne dystanse i ta sama promocja! Tylko w tym tygodniu rejestrując się na bieg nocny na 7 km, Sądecką Dychę lub Bieg na 11 km, zapłacicie o 30 procent mniej. Nie zwlekajcie! To niepowtarzalna okazja.

Osób, które przez cały rok z utęsknieniem czekają na Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju nie brakuje. To wydarzenie, które gromadzi tysiące uczestników. Niektórzy przyjeżdżają tutaj z drugiego końca Polski, inni z zagranicy. Wszystko po to, aby przez trzy dni doskonale się bawić.

Podczas Festiwalu Biegowego znajdzie coś dla siebie. Oferta przygotowana przez organizatorów jest niezwykle szeroka. Od piątku do niedzieli mamy całą gamę biegów na różnych dystansach, co sprawia, że każdy miłośnik tej dyscypliny sportu będzie usatysfakcjonowany.

Emocje przed startem są ogromne i wszyscy z niecierpliwością czekają na moment, w którym wreszcie będzie mógł wyruszyć na trasę. Podobnie jest po dotarciu do mety. To po prostu trzeba przeżyć.

W tym tygodniu - aż do 7 sierpnia - szczególnie zadowoleni będą miłośnicy Biegu Nocnego na 7 km, Sądeckiej Dychy i Biegu na 11 km. Bo to właśnie na nie możecie zarejestrować się z 30-procentową zniżką. Dodajmy, że pierwszy z wymienionych biegów odbywa się w piątek, drugi w sobotę, a trzeci w niedzielę. 

Rejestrując się zatem na wszystkie trzy dystanse opłacicie swój start na każdy z nich dużo taniej i żadnego dnia nie będziecie się nudzić. Nie sposób nie skorzystać z takiej okazji! Piwniczna zaprasza! 

Co zrobić, aby promocję Festiwalu Biegowego wcielić w życie. Wystarczy, że przy rejestracji na wymienione dystanse wpiszecie specjalny kod 3DNIPROMO14FB. Dzięki temu ceny będą dużo niższe. Widzimy się więc na starcie! (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce