Ty również możesz być Ambasadorem Festiwalu Biegowego! Zgłoś się już dziś

 

Ty również możesz być Ambasadorem Festiwalu Biegowego! Zgłoś się już dziś


Opublikowane w pt., 24/02/2023 - 15:55

Wiosna, lato, jesień, zima… Dla miłośników biegania nie ma znaczenia jaką mamy obecnie porę roku. Swoją pasję spełniają w każdej z nich, doskonale się przy tym bawiąc i kształtując charakter. To dla wielu najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu.

Niepowtarzalne możliwości do realizowania swoich zainteresowań stwarza Festiwal Biegowy. W tym roku odbędzie się już po raz 14. Miejscem spotkania sportowców jest ponownie Piwniczna-Zdrój. Będzie się działo!

Przypominamy, że każdy z Was może zostać Ambasadorem Festiwalu Biegowego. Nabór cały czas trwa. To dzięki wsparciu tych niesamowitych ludzi, fundacja Festiwal Biegów realizazuje wiele projektów: PLogging Team Biegamy dla Czystej Polski, Klaster Aktywnej Turystyki, wolontariat sportowy, organizację punktów serwisowych na partnerskich imprezach biegowych, projekt VisegRUN: Connecting V4 Nations through Sport czy wpisy na portal festiwalbiegowy.pl.

Więcej o tym, czym dokładnie jest program ambasadorski oraz jakie będziecie mieć zadania i przywileje przeczytacie TUTAJ. Warto jednak przytoczyć słowa osób, które czynnie w nim uczestniczą. Są niezwykle zadowolone.

- Oczywiście, że warto być Ambasadorem Festiwalu Biegowego! Grupa daje możliwość przebywania w wyjątkowym środowisku, wymiany doświadczeń, wspólnych treningów, spotkań, wyjazdów na zawody. Poznałem bardzo dużo osób dzięki czemu na każdej imprezie, nie tylko biegowej, znajdzie się ktoś znajomy – uważa Adrian Szczekutowicz.

- Bardzo fajnie być Ambasadorem i uczestniczyć w tak wesołej i biegającej grupie. Na festiwalu nie tylko się widzimy, ale też poznajemy nowe osoby, a czasami spotykamy się ze znajomymi od dawna niewidzianymi – twierdzi Andrzej Majewski.

- Bycie Ambasadorem Festiwalu Biegowego w Piwnicznej, to wielkie wyróżnienie. Bieganie jest moją wielka pasja i dzięki temu mogę rozwijać swoje horyzonty, startując w wielu imprezach. Reprezentować Festiwal na zawodach biegowych to wielki zaszczyt – przekonuje Justyna Głuchaczka.

Wypowiedzi Ambasadorów mówią zatem same za siebie. Ty również możesz być jednym z nich i tworzyć swoją własną przygodę. Nie ma co czekać. Zgłoś się już dziś!

 

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce