Uczestnicy zakwaterowani w ramach promocji

 

Uczestnicy zakwaterowani w ramach promocji


Opublikowane w śr., 01/09/2010 - 00:00

W załączniku znaleźć mogą Państwo ostateczne listy uczestników zakwaterowanych w ramach naszych promocji  (zarejestrowanych w terminie 9.06 – 01. 09).Osoby, które rejestrowały się w terminach późniejszych i które nie znajdują się na listach otrzymają potwierdzenie o przyznaniu noclegu drogą mailową.
Poniżej znajdują się adresy ośrodków noclegowych do których zostali Państwo zakwaterowani.

Aria

ul. Kiepury 14

Krynica Zdrój

Boży Dar

ul. Zdrojowa 14

Krynica Zdrój

Gromada

ul. Czarny Potok 39

Krynica-Zdrój

Hajduczek

ul. Pułaskiego 64

Krynica Zdrój

HALA MOSiR

ul. Park Sportowy 5

Krynica Zdrój

Halinówka

ul. Wysoka 26

Krynica Zdrój

Holica

ul. Halna 22

Krynica Zdrój

Huzar

ul. Pułaskiego 87

Krynica Zdrój

Leśna Polana

ul. Świdzińskiego 37

Krynica Zdrój

Meran

ul. Kościelna 9

Krynica Zdrój

Sportowiec

ul. Dąbrowskiego 21

Krynica Zdrój

Żółta Róża

ul. Jaworowa 21

Krynica Zdrój

Listy obejmują jeden darmowy nocleg: z  11 na 12 września osób, które uczestniczą wyłącznie w maratonie lub biegach deptaka, oraz dwa darmowe noclegi z 10 na 11 i 11 na 12 września pozostałych uczestników.
Lista zawiera ponadto wykaz osób, którym został przyznany nocleg  z  10 - 12 września we wspólnej hali.  Jest to wynikiem nałożenia się na nowy termin Festiwalu Biegowego innego wydarzenia mającego miejsce w ten czas w Krynicy  i wynikających z tego braków wolnych miejsc noclegowych w ośrodkach. W razie zwalniania się miejsc w ośrodkach noclegowych będą państwo indywidualnie powiadamiani o przyznaniu pokoju. O kolejności przyznawania pokoi decydować będzie data rejestracji uczestnictwa.
Uczestników prosimy o bezpośrednie zgłaszanie się do wskazanych ośrodków. Podstawą do zameldowania się jest dokument tożsamości. Osoby, których  nie ma na listach  nie zostaną zakwaterowane. Organizator nie ponosi za nie dodatkowych kosztów.  Nie ma możliwości zmiany miejsca zakwaterowania.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godz. 11:00. Wcześniejsze przyjazdy oraz późniejsze wyjazdy proszę uzgadniać bezpośrednio w ośrodku. Za dodatkowe noclegi i inne usługi uczestnicy muszą  sami rozliczać się w ośrodkach zakwaterowania. Uczestnik jest zobowiązany uregulować gotówką opłatę klimatyczną w ośrodku (3zł/dzień/osoba).

Lista uczestników 10-12 IX 2010

Lista uczestników 11-12 IX 2010

Lista uczestników MOSiR

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce