Upalny Festiwal Biegowy zakończony! Marek Tokarczyk: wszyscy dobrze się bawili

 

Upalny Festiwal Biegowy zakończony! Marek Tokarczyk: wszyscy dobrze się bawili


Opublikowane w ndz., 10/09/2023 - 13:43

 

Trzy dni pełne emocji, niesamowitej atmosfery i wspaniałego sportowego święta. 14. Festiwal Biegowy na pewno zapisze się w historii. To była niezwykle udana impreza z piękną pogodą.

W Miasteczku Biegowym pojawiły się tysiące osób. Podobnie było również na trasach. Ci, którzy wystartowali na pewno nie żałują. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, o co dbał m.in. Marek Tokarczyk - dyrektor sportowy festiwalu. Zapytaliśmy go o ocenę tegorocznej imprezy.

- To był gorący festiwal. Każdy organizator życzyłby sobie takich warunków, jakie mieliśmy dzisiaj. Zawodnicy może niekoniecznie byli z nich zadowoleni. Najważniejsza jest jednak pogoda ducha. To, że jest gorąco nie przeszkadza, aby się fajnie bawić przy czymś, co sprawia nam radość - mówi dyrektor.

Jak dodaje, w części sportowej wydarzenia wszystko udało się zgodnie z planem. - Nie było żadnych niespodziewanych zdarzeń. Wszystkie konkurencje odbyły się tak, jak było to zakładane. Zawodnicy pokonali swoje trasy w limitach więc myślę, że się wszyscy dobrze bawili - przekonuje dyrektor. Cała rozmowa znajduje się w materiale filmowym. (MatiP, wideo: GN)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce