Uwaga! To premiera tegorocznej kolekcji “Kocham biegać w Polsce”!

 

Uwaga! To premiera tegorocznej kolekcji “Kocham biegać w Polsce”!


Opublikowane w śr., 10/08/2022 - 21:42

 

Wiemy już jak bardzo kochacie biegać w Polsce, dlatego w tym roku Festiwal Biegowy wraz z Power Canvas ponownie wraca do Was z wyjątkową kolekcją ubrań sportowych.

Tak jak w poprzednich latach podczas Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju nie zabraknie pięknych ubrań sportowych, które pozwolą wyróżnić się w tłumie biegaczy jednocześnie dając maksymalny komfort noszenia. Nie da się ukryć, że klimaty retro wciąż są morzem inspiracji, a klasyki lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych nigdy się nie nudzą.

Postanowiliśmy dodać im nuty współczesnego designu i tak oto powstała tegoroczna kolekcja Kocham Biegać w Polsce. W kolekcji znajdziecie koszulki, bluzy, kominy i opaski.

Swoje ulubione wzory możecie wybrać i zamówić w sklepie online. Stoisko Power Canvas znajdziecie również na festiwalu, ale ilość ubrań dostępnych do kupienia na miejscu będzie ograniczona.

W Power Canvas dostaniecie również ubrania biegowe z własnym projektem dla Waszej drużyny. Cała gama produktów takich jak koszulki, singlety, bluzy, a także akcesoria na chłodniejsze dni zapewnią maksymalny komfort podczas treningów.

Stwórzcie swój własny projekt (za darmo) i ubierzcie swoją drużynę w mniej niż 15 dni. Od pomysłu do gotowego produktu szytego w Polsce. (żródło: Power Canvas)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce