VII Bieg Niepodległości w Nieporęcie już 11 listopada

 

VII Bieg Niepodległości w Nieporęcie już 11 listopada


Opublikowane w wt., 17/10/2023 - 13:50

VII Bieg Niepodległości w Nieporęcie już 11 listopada. Na naszej stronie trwają zapisy na wszystkie dystanse: 400 metrów, 800 metrów, 5,6 km i koronny dystans 10 km. Tam też znajdziecie Państwo regulamin i oświadczenia. Trasa 10 km posiada atest PZLA. Organizatorem biegu jest Gmina Nieporęt, a odbywa się on pod patronatem wójta Gminy Nieporęt, Sławomira Macieja Mazura.

Start odbędzie się na placu przed kościołem w Stanisławowie Pierwszym, przy ul. Koncertowej. Bieg ma charakter otwarty, konieczne jest jednak dokonanie rejestracji. Wszyscy zawodnicy startujący w biegach muszą zostać zweryfikowani w biurze zawodów. Biuro zawodów znajduje się w Stanisławowie Pierwszym przy ul. Koncertowej (plac przed kościołem) i będzie czynne w dniu zawodów (11 listopada 2023 roku) w godz. 8:00 – 11:00. 

Podczas weryfikacji w biurze zawodów, zawodnicy muszą posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem (służący do kontroli daty urodzenia i obywatelstwa). Zarejestrowani uczestnicy osobiście odbierają w biurze zawodów numer startowy oraz chip. Zmiana danych osobowych właściciela pakietu (tzw. przepisanie pakietu) jest możliwe do 6 listopada 2023 roku, poprzez kontakt pod adresem mailowym: info@festiwalbiegow.pl.

Uczestnicy biegu mogą skorzystać z nieodpłatnego parkingu przy ul. Warsztatowej 5 a: dojazd ulicami Jana Kazimierza, Sonaty, Koncertową, Warsztatową. 4.

Obowiązują limity liczby uczestników w biegach dzieci (400 m i 800 m) to łącznie 120 osób, a w biegach dla młodzieży i dorosłych (ok. 5,6 km/ 10 km) – 280 osób. Uczestnicy, którzy ukończą bieg, otrzymają pamiątkowy medal. Zwycięzcy biegów na 5,6 km i 10 km otrzymają zaś pamiątkowe puchary w klasyfikacji open.  

Udział w zawodach jest bezpłatny. Uczestnik biegu otrzymuje numer startowy, chip, obsługę informatyczną mierzenia czasu biegu, wodę mineralną na mecie. Do startu w biegach na ok. 5,6 km i 10 km dopuszczeni zostaną zawodnicy urodzeni w roku 2010 i starsi. 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce